bariberi17 (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem küldte a vételáratMinden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MetalLady_2009 (85) (Eladó)
Semleges
2013.05.15. 17:52:21
1730175317
A táska valamiért nem érkezett meg, így visszautaltam a táska összegét. A vevővel semmi gond nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem érkezett meg a termék, amit rendelt.Termék teljesen megfelelt a leírásban foglaltaknak. A küldés pár napot késett, de az eladó előre jelezte. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szbaluka3 (268) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 19:55:55
1723358012
Gyors, pontos, megbízható Vaterás! Bátran ajánlom! Csakis A+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sugaracska01 (849) (Vevő)
Semleges
2013.02.12. 08:03:02
1691975294
Nagyon sajnálom,hogy nem jött létre a tranzakció.A vásárolni kívánt kávéfőző ajándék lett volna,de sajnos az eladót nem tudtam elérni időben.Kölcsönösen megbeszéltük a kommunikációs nehézségeket.Nagyon kedves hangulatban búcsúztunk el.Szívem szerint pozitív értékelést adnék!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pamoszita (209) (Vevő)
Semleges
2013.01.28. 13:50:15
1691976344
A tálca a mai napon megérkezett, köszönöm szépen. Sajnálom, hogy telefonon nem tudtunk egyeztetni, s figyelmeztető levelet kellett írnom. Bízom benne, hogy máskor nem fordul elő hasonló eset.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicaanyu (1027) (Eladó)
Semleges
2013.01.21. 20:04:46
1689313619
Nem ajánlom,nem jelentkezik, nem utal, pedig a szükséges adatok el lettek küldve részére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött össze. Eladó nem jelenkezett .Ezért nem tartok igényt már a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
