bori82_v (11) 86.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos, nem jelentkezik...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első levélváltás óta többször kerestem a vevőt e-mailben és telefonon is, de nem válaszolt, nem tudom őt elérni.Eltelt majdnem 3 hét, nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Három heti várakozás után sem jelentkezett! Több email is küldtem.Én lennék az első,akitől negatívot kapna,ezért eltekintek tőle.Sajnálom,hogy így alakult!!A ruhát újra meghirdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, gyors, mindenkinek ajánlani tudom.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, elégedett vagyok a vásárlással
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors vaterás. Mindenkinek ajánlom. Igen posta elég lassú:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment, szupi a kabát, köszönöm a rugalmasságot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru az átvételt követően kb.30-40 percig működött. Visszaküldtem javitásra az eladónak, ami meg is történt, viszont mikor újra megkaptam ki volt cserélve benne a processzor 900-as helyett 450-re,a winchester 20gB helyett 6gB-ra. Telefonon megegyeztünk az eladóval hogy 12.000 ft-ot visszautal számlámra amit a mai napig nem tett meg,sőt már a telefonomat sem vette fel többé.Szerintem szégyellje magát,CSALÓ, PITIÁNER alak ,ilyen minimális összeg többet ér számára a becsületénél. TILTSÁTOK KI!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos,precíz partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT ÜZLET
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erosmintegylo (266) (Eladó)
Pozitív
2007.12.06. 13:58:18
44789220
Gyors, kedves, kapcsolattartó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erosmintegylo (266) (Eladó)
Pozitív
2007.12.04. 21:32:23
44714239
Szeretek vele üzletelni. Megbízható és kapcsolattartó. Természetesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erosmintegylo (266) (Eladó)
Pozitív
2007.11.30. 13:42:27
44126598
Akár csak eddig, csupa pozitív! Ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors és korrekt partner:)Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klugex-usa (1148) (Eladó)
Pozitív
2007.11.22. 19:34:43
40681655
Kedves, korrekt, villámgyors partner, köszönöm a vásárlást! Szívből ajánlom mindenkinek - és visszavárom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, kedves vásárló))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erosmintegylo (266) (Eladó)
Pozitív
2007.11.17. 15:50:28
41541316
Csakúgy, mint előzőleg:) Gyors, nagyon megbízható partner! Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, pontos partner, köszönöm a vásárlást! Szívből ajánlom mindenkinek - remélem, mi is kötünk még közös üzletet:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erosmintegylo (266) (Eladó)
Pozitív
2007.11.13. 23:16:44
41165519
Gyors, pontos, megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható vásárló! Örülök hogy én készíthettem róla az első értékelést! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
