barcsayzs (14) 93.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
keszibela85 (268) (Eladó)
Pozitív
2014.04.11. 16:12:36
1875828050
Megbízható partner, kiváló Vaterás, bátran ajánlom mindenkinek! 5*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek, gyors, pontos vevő, akit mindenkinek ajánlok. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Excellent Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2013.03.23. 08:20:16
1728857678
Gyors, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lokoshop (5764) (Eladó)
Semleges
2013.02.21. 15:09:46
1701821870
A "vásárlónak" nem volt szüksége a termékre, miután megvásárolta tőlem utána talált máshol olcsóbban... így tőlem nem vette át. Legközelebb kérem inkább először mérlegelni átgondolni és utána vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt szüksége a termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HazaiKertKft (1282) (Eladó)
Negatív
2013.01.06. 16:25:37
1688969210
Ha a vevő nem olvas, nem nyitja ki a szemét és belemegy a bozótba terméket keresni akkor magára
vessen.
Másik fél: Ha az eladó ennyire szánalmas, hogy képtelen kirakni egy olyan táblát, ami észrevehető és egyértelmű, akkor talán magában kéne keresnie a hibát. Arról nem beszélve, hogy gyalogosan, vagy tömegközlekedéssel megközelíthetetlen helyszínről van szó.
Érdemesnek tartanám, ha a bunkó és dölyfös viselkedése helyett, kirakna egy kulturált táblát és nem azt mondaná a telefonba, hogy valószínűleg megvan a tábla, csak időnként lopják el, de most vélhetően ott van a helyén.
Ha Ön eladó, akkor kötelessége mindent megtenni a vevő kényelméért, s emiatt javaslom szálljon le a magas lóról és gondolkodjon el, hogyan lehetne jobbá tenni a megközelítést! (a telephely rendezetlenségéről nem is beszélve)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
imcsimail (423) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 13:46:07
1687861001
Villámgyors, megbízható, kiváló vaterás, bátran ajánlom másoknak is! Maximálisan +++++++++++++++++++++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gazsoervin (4227) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 16:12:16
1678845482
Minden rendben lezajlott. A vevő nem jelzett vissza, hogy probléma lenne a termékkel. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható partner!! ajánlom!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pittu982 (1023) (Eladó)
Pozitív
2011.12.23. 17:43:38
1508447384
Kiváló partner! Csak ajánlani tudom! Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
