HOLCI02 (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
missmilkie (345) (Eladó)
Pozitív
2013.05.06. 08:55:31
1732154660
Minden rendben zajlott, gyors, pontos vásárló! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evacica74 (433) (Eladó)
Pozitív
2013.04.11. 14:21:03
1728968957
minden rendben volt+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,szuper gyors vevő!!Maximalisan rendben ment minden!!!Csakis ajánlani tudom Őt!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő meggondolta magát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő meggondolta magát!Minden rendben volt. Megbízható, gyorsan fizető vevő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az egyik kabát megérkezett, a másikra vevő már nem tart igényt a szállítási idő hossza miatt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
deep86_a (724) (Eladó)
Semleges
2012.12.02. 17:51:33
1671475868
Két hét múlva közli hogy nem tart igényt a kabátra!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, kommunikatív, megbízható Vásárló! Köszönöm szépen, használd egészséggel a csizmát! ++++++++ Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív! Ugyan a vásárlás meghiúsult, a vevő korrekten közölte az okát, így pozitívan értékelném, de a rendszer nekem eladóként ha a tranzakció nem jött létre, csak semleges értékelést enged!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ugyan a vásárlás meghiúsult, közös megegyezéssel, a vevő korrekt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
