mreni34 (15) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monabeautyshop (1131) (Eladó)
Semleges
2014.07.25. 10:02:48
1831065167
Tavaly November 19-i volt a rendelésed. Ígérted utalsz ez nem érkezett meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monabeautyshop (1131) (Eladó)
Semleges
2014.07.25. 10:02:31
1831062920
Tavaly November 19-i volt a rendelésed. Ígérted utalsz ez nem érkezett meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monabeautyshop (1131) (Eladó)
Semleges
2014.07.25. 10:02:10
1831062593
Tavaly November 19-i volt a rendelésed. Ígérted utalsz ez nem érkezett meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom másoknak is!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Puhatalpu (1033) (Eladó)
Pozitív
2013.07.14. 10:39:15
1753036706
Pontos, kedves, kiváló partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eradesing (1180) (Eladó)
Pozitív
2013.07.06. 09:20:24
1754603627
Megbízhat,kedves pontos vásárló,tiszta szívből ajánlom mindenkinek.Csupa-csupa +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.trixie125 (142) (Eladó)
Negatív
2013.06.21. 10:43:48
1757591912
A vevő még május 25.-én megrendelte a ruhát. Június 6.-án előzetes e-mailezést követően azt írta, hogy legkésőbb hétfőig (jún. 10.) rendezi a számlát. Mivel a számla nem került rendezésre, írtam neki jún. 15.-én, hogy a következő hétvégéig várok még, ha addig sem érkezik meg a ruha, nem várok tovább, így is majd 1 hónapot vártam. Erre reakciót sem kaptam.A számla pedig nem rendeződött. (június 21.) Sajnálom. Én türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.trixie125 (142) (Eladó)
Negatív
2013.06.21. 10:43:17
1749201494
A vevő még május 25.-én megrendelte a ruhát. Június 6.-án előzetes e-mailezést követően azt írta, hogy legkésőbb hétfőig (jún. 10.) rendezi a számlát. Mivel a számla nem került rendezésre, írtam neki jún. 15.-én, hogy a következő hétvégéig várok még, ha addig sem érkezik meg a ruha, nem várok tovább, így is majd 1 hónapot vártam. Erre reakciót sem kaptam.A számla pedig nem rendeződött. (június 21.) Sajnálom. Én türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elisabethkollar (4491) (Eladó)
Pozitív
2013.06.12. 09:20:46
1757664839
Maximálisan megbízható villámgyors, korrekt partner, akit szívből ajánlok másoknak is.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szrnszrn (4762) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 07:35:08
1747798991
Kedves, megbízható, korrekt vevőt, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szrnszrn (4762) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 07:35:08
1747508486
Kedves, megbízható, korrekt vevőt, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ÁPR. 14 ÉN MEGVÁSÁROLTA A TERMÉKET!!/MÁJ 7.VAN/ TÖBBSZÖR IS PROBÁLTAM KAPCSOLATBA LÉPNI VELE NEM VÁLASZOL A LEVELEIMRE HA NEM KÉRI A TERMÉKET SZOLHATOTT VOLNA AKKOR NEM VÁROK FÖLÖSLEGESEN.... ABSZOLUTT NEM AJÁNLOM ŐT SENKINEK MIVEL MEGBIZHATATLAN NEM VÁLASZOL ÉS FÖLÖSLEGESEN VÁRATJA AZ EMBERT!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FlashdriverSeller (953) (Eladó)
Semleges
2013.03.24. 21:23:16
1702451834
Sajnos elfogyott az általa rendelt termék és nem tudtuk pótolni, ezért nem jött létre az adásvétel! A vásárló végtelenségig korrekt és kommunikatív. Pozitívat érdemelne, de a Vatera nem enged pozitívat adni, ha nem jött lére az adásvétel! Rengeteg ++++++ Ajánlom mindenkinek a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfogyott a termékFlashdriverSeller (953) (Eladó)
Semleges
2013.03.24. 21:22:58
1702451573
Sajnos elfogyott az általa rendelt termék és nem tudtuk pótolni, ezért nem jött létre az adásvétel! A vásárló végtelenségig korrekt és kommunikatív. Pozitívat érdemelne, de a Vatera nem enged pozitívat adni, ha nem jött lére az adásvétel! Rengeteg ++++++ Ajánlom mindenkinek a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfogyott a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vásárló!Ajánlom!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vásárló!Ajánlom!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vásárló!Ajánlom!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vásárló!Ajánlom!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vásárló!Ajánlom!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vásárló!Ajánlom!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
423196.csikia (688) (Eladó)
Semleges
2013.03.14. 12:04:05
1702493396
A vevő részéről Sajnos egyéb okok miatt meghiusúlt az adás-vétel de ettől függetlenűl nagyon kedves,kommunikatív embert ismerhettem meg a személyében.egyéb esetben megbízható vásárló így bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: családi ok a vevő részérőlevike810 (1348) (Eladó)
Pozitív
2013.02.06. 10:05:59
1705729466
Kedves, megbízható partner! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:27
1699033142
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:27
1699045286
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:26
1701402212
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:26
1699461875
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:26
1701404162
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:26
1696827560
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:25
1701368768
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 09:07:25
1701369017
minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina1970-30 (1954) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 09:27:38
1702768379
Kedves ,megbízható, kiváló partner .Szívből tudom ajánlani. Maximálisan++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villanypozna (86) (Eladó)
Pozitív
2013.01.31. 14:54:01
1681895714
+++++++ csak ajánlani tudom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A postázási cím változtatását sajnos a postára feladás után jelezte a vásárló nem pedig a rendelési adatlapon. A termék visszajelzés alapján meg is érkezett, bízom benne, hogy időközben a vásárlóhoz is elkerült. A vásárlót szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A postázási cím változtatását sajnos a postára feladás után jelezte a vásárló nem pedig a rendelési adatlapon. A termék visszajelzés alapján meg is érkezett, bízom benne, hogy időközben a vásárlóhoz is elkerült. A vásárlót szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 14:38:18
1699509518
Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 14:38:18
1699509431
Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 14:38:18
1694925083
Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 14:38:18
1699510331
Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 14:38:18
1698105560
Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jogaszcsalad (1635) (Eladó)
Pozitív
2013.01.09. 09:58:07
1671381167
++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom minjdenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.robszy019 (189) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 22:08:58
1662056708
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! A++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
