Arese75 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
5871969.kubine (852) (Eladó)
Negatív
2007.03.10. 14:35:17
320764361
Az aukció február 19-én járt le, ma március 10-e van. A vevő egyetlen e-mailemre sem válaszolt, csalódott vagyok! Amennyiben a továbbiakban még fennáll a vásárlási szándéka, én elérhető vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors üzletkötés volt, partnerem pontos, korrekt, megbízható, és végtelenül kedves, a kommunikáció pedig végig szuper volt. Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors üzletkötés volt, partnerem pontos, korrekt, megbízható, és végtelenül kedves, a kommunikáció pedig végig szuper volt. Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Idecsörgött, megbeszéltük, idejött, átadtuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilith_2005 (489) (Eladó)
Pozitív
2005.12.09. 09:20:21
313385286
Az üzlet nagyon klasszul lebonyolódott! Köszönöm a vásárlást!! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
