4350494.EKARASZ (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
HazaiKertKft (1282) (Eladó)
Negatív
2013.06.18. 22:56:49
1757013344
A termékek minősített termékek. Ennek ellenére bármely hiba előfordulhat. Ebben az esetben élni lehet a számla birtokában garanciával.Ami vagy cseretermék biztosításával, vagy a vételár visszaadásával jár. Ezt nem kérték és nem tették.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovaryvivien (553) (Eladó)
Pozitív
2013.06.17. 07:04:24
1750121399
Nagyon korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csodaszepviragok (1618) (Eladó)
Semleges
2013.06.09. 20:21:19
1757013338
IDÉZET A LEVELÉBŐL: Karászi Emesejún. 3. Tegnap akartam elültetni a Stevia magokat, és mag nem volt egy sem a papirzacskoban.Azt nem mondom, hogy üres volt a zacsko, valami bibeszálszerűség volt benne,... AZ HOGY NEM ISMERI FEL A MAGOT,NEM AZ ÉN HIBÁM,NEM ÁTLAGOS A MAGJA A STEVIANAK,DE A ZACSKÓBAN BENNE VOLT A VÁSÁROLT MENNYISÉG.AMI A ZACSKÓBAN VOLT,AZ VOLT A MAG!!!!!!!!! A TUDATLANSÁGOD MIATT ADSZ MÁSNAK NEGATÍV ÉRTÉKELÉST,VALÓTLANT ÁLLÍTVA,ÍGY CSAK A KEZDŐK VISELKEDNEK!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csodaszepviragok (1618) (Eladó)
Negatív
2013.06.09. 20:21:03
1757013341
IDÉZET A LEVELÉBŐL: Karászi Emesejún. 3.
Tegnap akartam elültetni a Stevia magokat, és mag nem volt egy sem a papirzacskoban.Azt nem mondom, hogy üres volt a zacsko, valami bibeszálszerűség volt benne,...
AZ HOGY NEM ISMERI FEL A MAGOT,NEM AZ ÉN HIBÁM,NEM ÁTLAGOS A MAGJA A STEVIANAK,DE A ZACSKÓBAN BENNE VOLT A VÁSÁROLT MENNYISÉG.AMI A ZACSKÓBAN VOLT,AZ VOLT A MAG!!!!!!!!!
A TUDATLANSÁGOD MIATT ADSZ MÁSNAK NEGATÍV ÉRTÉKELÉST,VALÓTLANT ÁLLÍTVA,ÍGY CSAK A KEZDŐK VISELKEDNEK!!!!!!!!!!
Másik fél: Kedves Eladó,
Ha kaptam volna választ az e-mailre, amit ezzel kapcsolatban küldtem, akkor lehet, hogy nem került volna sor a negativ értékelésre.
A mag számomra mag, és nem virág, nem bibeszál.A leirásban sem volt utalás erre.Magyarországon a Stevia termesztésnek nincs hagyománya, igy bocsánat ha nem ismerem fel a magját.És még egyszer megerősitem, hogy a negativ értékelés csak azután került fel a vaterára, hogy ön nem válaszolt a megkeresésemre, igy nem volt lehetőség tisztázni a dolgokat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hangvillalala (3578) (Eladó)
Pozitív
2013.04.01. 23:24:59
1724616518
Ment minden, mint a karikacsapás. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.varganya69_v (140) (Eladó)
Pozitív
2013.03.29. 06:37:48
1728949739
Minden rendben volt,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm! Korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fofonka46 (307) (Eladó)
Pozitív
2013.03.19. 13:13:20
1723110587
Minden pontosan a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szzoltan80 (997) (Eladó)
Pozitív
2012.11.22. 17:15:45
1668328751
Korrekt, megbízható vásárló. Minden a megbeszéltek szerint, rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikvaruzlet (2911) (Eladó)
Pozitív
2012.11.16. 16:07:58
1659938399
Az adás-vétel sikeresen lezajlott, megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
