markaservice (44) 97.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm, a tranzakció valamilyen oknál fogva nem jött létre. Valószínűleg az én hibámból. Ezért elnézést kérek! Már több, mint egy éve zárultak le a licitek, szerettem volna lezárni az értékelést. Köszönöm, és Boldog Karácsonyt, valamint sikerekben gazdag új évet kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszönöm a vásárlást és a bizalmat.Mindenkinek ajálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Levélváltás, kapcsolatfelvétel megtörtént, én vártam az árut, d az nem érkezett meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagyanyokalacsa (4) (Vevő)
Semleges
2008.01.01. 03:09:03
42419581
A memoriakártya 1 hónap után tönkrement!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,pontos,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem volt teljes az egyet értés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.355701.kaluska_a (3) (Vevő)
Pozitív
2007.12.21. 12:16:45
43498799
Jó amit rendeltem és meg vagyok vele elégedve. És én szerintem pozitiv a válaszom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.390967.chrystiano7 (78) (Vevő)
Pozitív
2007.12.10. 20:27:42
43461145
profi gyors vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt visszajelzések, köszönő levelek utólag is(!), gyors tranzakció, lebonyolítás. Gyakorlott, megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.240137.kovangel (341) (Vevő)
Pozitív
2007.12.05. 17:26:58
42700632
Az áru jó,minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a kártyát, kitűnő vaterás vagy, ajánlani foglak mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment a tranzakció során. Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt pontos partner csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás után elküldtem E-mailben,és sms-ben is az elérhetőségemet,de két hét alatt sem ért ide a tőle rendelt nemóriakártya.Megbizhatatlan ember.Vigyázzon,aki tőle rendel valamit!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagyon pontos és segítőkész.csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a termék rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a termék rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,GYORS,KORREKT Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönet a gyorsaságért !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen OK minden. Ajánlott! t.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan és korrekt csomagolásban érkezett meg a termék! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható vaterás partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és fantasztikus jó csomagolásban érkezett meg a megrendelt termék. Az eladót ajánlom.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható Partner!Ajánlom mindenkinek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.29770.Tvrytko_v (212) (Vevő)
Pozitív
2007.11.23. 16:07:15
43091561
Korrekt,gyors vaterás mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, preciz eladó. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, a partnert mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt , Megbízható , Partner !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen korrekt, gyors partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.408165.gaborsimon (17) (Vevő)
Pozitív
2007.11.22. 14:22:21
42244143
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkivül korrekt,gyors,pontos.A csomagolás egyenesen zseniális. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Korrekt megbíztható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos eladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét gyors, korrekt adásvétel. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét gyors, korrekt adásvétel. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato, gyors, korrekt partner. Ajanlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó megbizható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez igen! Gyorsan, jót. Szerdán utaltam, hétfőn itt volt a posta a kifogástalan áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
133366.Regalis (178) (Vevő)
Pozitív
2007.11.19. 11:30:10
42601535
Minden rendben ment! Korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkivül gyors, korrekt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt partner, mindnekinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, pontosan zajlott, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó, csak ajánlani tudom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
