437631.kopasz96_v (-4) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő abszolút passzívan áll az áru átvételéhez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Három hetes várakozás után sem jelentkezett az áruért! Ha nem akarsz magadnak bosszúságot ne üzletelj vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.11 napi hirdetésem ment tönkre miatta,pont ezeket kell eltávolitani a vateráról!!Személyesen is megköszönöm neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A kedves /vásárló/ csak szórakozik a vaterán esze ágában sincs megvenni,amit trágár szavakkal tudtomra adott emailjében!Ennyire link, komolytalan, jellemtelen ember igen ritka ! Csak ígérget, hogy kell a termék, de sosem veszi át! A levelekre már nem is válaszol!! Egyet nem értek!!? Ha neked nem kell a leütött termék, akkor miért nem mondod meg?? Minek ígérgetsz??? Unatkozol??? Mert akkor inkább játsz a fa... !! Ilyen embereknek semmi keresni valójuk nincs a Vaterán !! Ja és tudd, kezdeményezni fogom a kitiltásodat !!! Idióta !!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ultrabukta (218) (Eladó)
Semleges
2007.11.10. 17:45:17
39942623
Van ilyen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
