dorka094_a (426) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 426 | 533 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 35 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 451 | 568 adásvétel |
| Az eladóként kapott 483 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Még nem tudom értékelni mert nem rendeltem meg az órát!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.slowstorm (104) (Vevő)
Semleges
2013.12.10. 17:35:33
1839167411
Megkeresésemre nem reagált, így megrendeltem mástól. Sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt áru rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.miranda63_a (78) (Vevő)
Pozitív
2013.12.02. 08:59:48
1810963142
A tranzakció sikeresen lezajlott,igaz sok időre.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok rendben volt a tranzakcio
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a csomag még mindig nem jött meg már 1 honappal tovább tart mint leirta hogy kiszálitják
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eszterattila (2) (Vevő)
Pozitív
2013.11.28. 23:30:16
1814090642
Pontosan úgy történt a vásárlás folyamata és szállítás ideje , ahogy megbeszéltük és ezért nagyon rendben volt , elégedett vásárló vagyok ! Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden. Kicsit sokat kellett várni a csomagra, mert külföldről jött. Ezt az eladó jelezte is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ZKrisztina05 (21) (Vevő)
Pozitív
2013.11.20. 14:59:43
1814098772
Minden rendben zajlott. Kedves és korrekt eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adakriszti_t (319) (Vevő)
Pozitív
2013.11.20. 11:47:41
1830523943
Kedves és megértő az eladó! Az én hibámból hiúsult meg az adás-vétel. Figyelmetlen voltam mikor leütöttem a terméket, sajnos nem készleten lévő termék és nekem nincs időm megvárni míg megérkezik, az eladó ezt nagyon kedvesem megértette és köszönöm szépen, hogy ilyen toleráns volt! Elnézést kérek! Ajánlom mindenkinek a partnert!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bapedeispama (16) (Vevő)
Pozitív
2013.11.19. 08:07:17
1820170355
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mivel a termék külföldről érkezett, ahogy erre az eladó is felhívta a figyelmemet, így várnom kellett rá, de a megadott határidőn belül kaptam készhez a rendelésem. Az eladó gyors, pontos és megbízható, én mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a fénykép alapján másra számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cheshirecat003 (8) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 19:44:08
1812700436
Minden rendben zajlott, az eladó kedves, kommunikatív, és korrekt. Bátran ajánlom mindenkinek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,az áru minősége kifogástalan.A szállítás még éppen belefért a 35 napba,ami fel volt tüntetve a terméklapon.Ajánlom mindenkinek+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kommunikatív eladó, termék kifogástalan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött össze...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt megbízható eladó! Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható eladó! Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható eladó! Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Izzi20_2009 (28) (Vevő)
Pozitív
2013.10.18. 20:46:03
1804913195
Csak ajánlani tudom korrekt eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztike1992 (16) (Vevő)
Pozitív
2013.10.16. 09:56:56
1804195436
Rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymargo69 (26) (Vevő)
Semleges
2013.10.06. 19:38:13
1788018254
Sajnos két hónap elteltével sem kaptam meg a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett, köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett, köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6353222.kicsifreee (2) (Vevő)
Pozitív
2013.09.10. 11:15:12
1781284856
Tökéletes és gyors,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm szépen. Az eladó korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymarta77 (38) (Vevő)
Pozitív
2013.09.06. 18:57:26
1777566779
Megbízható, segítőkész eladó! CSupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymarta77 (38) (Vevő)
Pozitív
2013.09.06. 18:57:26
1777565192
Megbízható, segítőkész eladó! CSupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymarta77 (38) (Vevő)
Pozitív
2013.09.06. 18:57:26
1777553513
Megbízható, segítőkész eladó! CSupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymarta77 (38) (Vevő)
Pozitív
2013.09.06. 18:57:26
1777566776
Megbízható, segítőkész eladó! CSupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymarta77 (38) (Vevő)
Pozitív
2013.09.06. 18:57:26
1777566770
Megbízható, segítőkész eladó! CSupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a termékek pontosan megfeleltek a leírásnak, azok az előre meghatározott időn belül érkeztek meg (külföldi áru)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bekemolnaradrienn (51) (Vevő)
Pozitív
2013.09.03. 12:49:37
1774621445
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Henrietta811 (30) (Vevő)
Pozitív
2013.09.01. 18:15:01
1785239429
Köszönöm a terméket! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,mindenkinek ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.794476.mikuc56 (116) (Vevő)
Pozitív
2013.08.29. 16:16:23
1776564491
Minden rendben,köszönöm,miki56
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.