441316.wfts00 (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő a terméket személyesen óhajtotta átvenni. A többszöri egyeztetést követően megbeszélt időpontban nem jelentkezett, az ezt követő telefonhívásra és e-mail már nem reagált. A saját rossz tapasztalatom alapján NEM AJÁNLOM SENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kérésére nem postáztam, mert személyes átvételt szeretett volna, de arra is már egy későbbi időpontot jelölt meg. Nem jelent meg átvételre és az azt követő e-mailekre, telefonokra sem válaszolt, pedig kicsörgött. Küldtem neki sms-t is arra sem kaptam választ, pedig megkapta, mivel a visszajelzés visszajött a szolgáltatótól ! NEM AJÁNLOM SENKINEK SEM !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
75909.somedli_v (542) (Eladó)
Pozitív
2007.11.23. 10:32:18
41637331
Minden Ok. Jó Vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.