szekate (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.02.23.
Utolsó belépés: 2009.02.22. 09:27
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Töbszöri igérgetések ellenére sem jött az áruért. Én a szállítást megoldottam volna, de ezt Ő nem akarta. A végén már a telefont sem vette fel.
Másik fél: Igaz, hogy kissé nehézkes volt megoldani a dolgot, ÉNMIATTAM, de a komód ki lett fizetve, el lett hozva, és azóta itt áll a lakásban. Én csak jót tudok mondani a tranzakcióról, csak azt nem értem, "napeti" miért nem tudja, hogy létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott megbizható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
