4458008.Kcintia07 (-7) 11.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hiteltelen és csak játszik!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ildigardrobszekrenye (63) (Eladó)
Negatív
2012.12.29. 17:32:32
1671096779
Többszöri megkeresésre sem reagált, egyértelműen csak szórakozásból licitált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3467566.ribizli383 (114) (Eladó)
Negatív
2012.12.24. 16:17:58
1679981471
A vevő az aukciómon megadott ideig, nem küldte a vételárat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ryoko-chan (599) (Eladó)
Semleges
2012.12.14. 13:59:49
1674671822
Sajnos az adásvétel nem jött létre, többszöri, e-mailben egyeztetett találkozó ellenére sem. A kapcsolattartás kicsit nehézkes volt a szokásoshoz képest, viszont amikor felhívtam, kedves hölgyet ismertem meg személyében. Egészségügyi okokra hivatkozva nem tudott megjelenni egyik időpontban sem. Jobbulást kívánok neki! A terméket szeretném eladni, ezért hosszas várakozás után újrahirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Méretprobléma miatt meghiúsult az ügylet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretprobléma miatt nem jött létre az adásvételCsak csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem engem is csak hitegetett, így újra hírdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ne haragudj de nemtudok tovább várni, már jó pár nap eltelt. Többször igérted,hogy utalni fogsz de nem lett belőle semmi. Az emailekre sem válaszolsz. Sajnálom, hogy így alakult --------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eddig voltam türelmes!!!Ne licitálj ha nem vásárolsz!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizette ki.Csak ígérgetett.Sajnos a vevő nem utalta a pénzt, ezért meghiúsult a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szabodalmus (67) (Eladó)
Negatív
2012.12.05. 16:47:39
1673213903
A vevő többszöri megkeresésemre, sem jelentkezett.
És mikor még is akkor úgy tett mintha nem is ütötte volna le a termékemet. Nem lett volna gond, ha megmondja, hogy nincs szüksége rá, de nem értem akkor minek vásárolgatnak egyesek felelőtlenül!
Másik fél: Én pozitív értékelést adok te meg negatívat? Válaszoltam a leveleidre, telefonon kerestelek! Ez nem volt korrekt! Sajnálom, fatális félreértés de ez a negatív inkorrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2907348.Pipszykee (15) (Eladó)
Semleges
2012.12.05. 13:59:52
1678816148
A vevő tévesen licitált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.carrie212 (619) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 13:06:31
1672372982
Nagyon kedves, gyors, alapos, kiváló partner. Millió sok és még több +++++++++++++++++++++++ jár :) Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
