4462340.glonczi11 (0) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
zsoltfarkas (494) (Eladó)
Semleges
2014.06.12. 16:14:16
1843691624
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hifivadasz46 (195) (Eladó)
Negatív
2014.02.22. 09:20:16
1859579399
nem értem hogy ilyen embereket miért engednek licitálni poénból leütik a termékeket aztán síri csend az eddigi jellemzésekből kb ezt vártam de az ember mindig reménykedik vaterás társaim óvakodjatok ettől a "felhasználotól".....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.canneloni (181) (Eladó)
Semleges
2014.02.13. 19:10:48
1851508052
Kezdő vaterás,de talán beletanul.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miklos78 (232) (Eladó)
Semleges
2014.02.12. 17:34:12
1851717191
A vevő figyelmetlenségéből (elég messze lakunk egymástól,és én személyes átvételt,vagy előreutalást jelöltem be,de ő utánvéttel szerette volna), nem jött össze az adásvétel.Ezenkívül sajnos nem jött össze neki a pénz amire számított,és ezért(is) elálltunk az adásvételtől. Csak azért nem adok negatívat mert látom,hogy kezdő vaterás,és még nincs teljesen tisztában a vatera működésével,szabályzatával. Ebbe is bele kell tanulni,mint minden másba.. Majd máskor talán összejön. Üdvözlettel: Miki
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: figyelmetletül licitált,majd kiderült,hogy nincs pénze....Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, mindenkinek bátran ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agnesszikela (114) (Eladó)
Negatív
2014.01.25. 15:49:07
1852647764
Végérvényesen senkinek sem kívánom, hogy bármelyik termékét lecsapja ez az "illető" kiskorú gyerekek szórakoznak telefonon a vásárlása nem valós. nekem azért lett fontos mert 398 megtekintő közül 145-en licitáltak kb. a termékre és végül poénból ezek leütötték. így pénzt és időt vettek el tőlem, mert a többi licitáló szerintem komolyan elvitte volna a termékemet. Ezen kívül a zaklatás miatt rendőrségi feljelentést tezsek ellenük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt felhívtam és egy kiskorú lány vette fel a telefont aki azóta zaklatAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
