domaplacebo (-1) felhasználó összefoglaló oldala
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.11.11.
Utolsó belépés: 2009.10.26. 23:57
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Villámáron ütöttem le a terméket, ami után azonnal felhívtam az eladót, akivel meg is egyeztünk, hogy a karácsonyi ünnepek után elmegyek az áruért. Sajnos kb. 2 óra múlva felhívott, hogy valaki ott van a lakásán és neki adja az árut, így a vaterás adás-vétel tárgytalan. Úgy vélem , aki régi vaterás, vagy tisztában van azzal, mit fogadott el beregisztráláskor, egyet ért velem azzal, hogy ez a viselkedés nem negatív, hanem MINŐSÍTHETETLEN vaterás szemmel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
