verhasjozsef (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csokikutya91 (274) (Eladó)
Pozitív
2013.06.06. 07:38:40
1749237164
Minden rendben ment ajánlom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható,kapcsolattartó,korrekt Partner!Szívből ajánlom!Csak++++++++++++++és köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaboca66_t (850) (Eladó)
Pozitív
2013.01.21. 17:06:54
1699204127
Korrekt partner. Őszintén bízom benne, hogy sikerült a termék javítására megoldást találnia. Sajnálom, hogy önhibámon kívül, de mégis probléma volt a termékkel. :-) Mindenkinek ajánlom a vevőt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekkastely (2693) (Eladó)
Pozitív
2013.01.03. 16:52:16
1688229095
Megbízható, korrekt partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
birosz0920 (761) (Eladó)
Pozitív
2012.08.27. 08:31:41
1625952374
minden rendben zajlott csak ++++ köszönöm a csomag úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner, szívből ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2390558.amivaneladom (798) (Eladó)
Pozitív
2012.08.04. 14:46:15
1614204884
Minden rendben lezajlott, köszönöm a vásárlást. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors, szimpatikus vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3144231.bmsys (142) (Eladó)
Pozitív
2006.05.09. 17:38:51
315027460
Köszönjük a vásárlást. Pontos, korekt partnet. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macskacico (1880) (Eladó)
Negatív
2006.03.08. 09:11:00
313581884
Kivételesen fizetés előtt postáztam,mert állította,hogy elutazik,akinek szánja.A megbeszélt átutalás helyett állítólag sima levélként,borítékban küldte el a pénzt.Nem kaptam meg.Ígérete ellenére utólag sem rendezte az ügyet :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, korrekt vevő! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
