Sikuci (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott. Korrekt vásárló. Ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.happylife68 (131) (Eladó)
Pozitív
2017.02.22. 08:42:03
2442037808
Nagyon kedves, pontos, megbízható vásárló, bátran ajánlom Mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CsBrigus (1645) (Eladó)
Negatív
2014.05.29. 09:56:31
1900694162
A vevo egy igazi konfliktuskereso ovakodjanak tole!
Másik fél: Ezt teljességgel kikérem magamnak!!! Én sokkal inkább kompromisszum kedvelőnek mondanám magamat. Mielőtt leadtam a negatív értékelésemet több úton is megkerestem az eladót, hogy orvosoljuk a problémát, de mivel még csak válaszra sem méltatott, ezért adtam negatív értékelést. Erre nyilván már tudott ő is reagálni (elég gyerekes módon). Kérdésem, hogy az e-mailemre miért nem???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fazekas62_v (81) (Eladó)
Pozitív
2013.06.11. 14:10:36
1760860142
Korrekt,megbízható partner,ajánlom mindenkinek,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Borokahinta (507) (Eladó)
Pozitív
2012.12.15. 13:49:42
1684888157
Minden rendben és gyorsan lezajlott!:) Megbízható vaterás csak ajánlani tudom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, nagyon kedves vevő, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kakkeros_t (447) (Eladó)
Pozitív
2012.11.25. 20:14:44
1671311432
Minden rendben ment! Gyors, pontos, kedves vevő! Ajánlom Mindenkinek!!! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel jelenleg még zajlik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SisiModa (2429) (Eladó)
Pozitív
2012.09.13. 10:10:58
1633895564
A kedves vevő megbízható, korrekt, türelmes vásárló – Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ideális Vásárló,minden Vaterás értékesítő álma! Kedves,korrekt,végtelenül türelmes,együttműködő,rugalmas Partner! Köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1981718.esztike629 (6) (Eladó)
Pozitív
2011.09.24. 20:53:05
1479724036
Minden a legnagyobb rendben ment. Csakis pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
422674.kormany (267) (Eladó)
Pozitív
2010.11.21. 00:15:31
167310081
minden ok,csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
