451079.citronat (7) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Miért licitál valaki, ha nem gondolja komolyan a vásárlást? Miért nem méltatja embertársát arra, hogy válaszoljon a levelekre? Előfordúlhat hogy meggondolja magát, vagy közbe jön valami, de ez a fajta magatartás elfogadhatattlan. Végre INAKTÍV felhasználónak sorolták be!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Van véleményem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónappal ezelőtt nyerte meg az aukciót, azóta sem jelentkezett, megkeresésre nem reagál. Nem szoktam negatív értékelést adni de most sajnos megteszem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,hogy ebben az esetben nem lehet pozitív értékelést adni,mert egy nagyon kedves vásárlóval lett volna dolgom,csak sajnos nem lett jó a méret!Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret!Semmi keresnivalója a Vaterán senkinek sem ajánlom.A megadott telefonszámon az előfizető nem kapcsolható e-mail-ra nem reagál.NEGATÍV ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Balazspiac (2786) (Eladó)
Semleges
2009.01.12. 11:06:30
78288721
Nem tudtam elérni a hölgyet. Többszöri telefonhívásomra sem reagált...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben volt, korrekt , rendes ügyfél, mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon türelmes és megértő,korrekt partner!Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Július 29-én írta, hogy legkésőbb augusztus 4-én utalja a vételárat... Ez nem történt meg, azóta pedig sem e-mailre, sem sms-re nem reagál és a telefont sem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
521471.TIstvan1 (95) (Eladó)
Negatív
2008.08.27. 18:35:07
81593742
Többszöri e-mail küldésre sem méltatót válaszra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.....................................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
242724.gumicskabácsi (356) (Eladó)
Semleges
2008.08.05. 12:10:50
78706489
Nem vollt jó az árú.
Másik fél: Az autó hazafelé lerobbant. Ott kellett hagyni,mivel,nem tudtuk beindítani sem már.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jótanács képpen! Azért még mielőtt vmire licitálnának,vagy leütnék! Előtte győződjenek meg arról,hogy pontosan mire is van szükségük!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A leütés után derült ki,hogy nem pontosan ilyenre van szüksége!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
114796.imre76_v (24) (Eladó)
Negatív
2008.07.18. 19:09:27
78631510
A vevő az első telefonos kapcsolat felvétel óta nem elérhető, és nem is jelentkezik.A megbeszélt időpontban a terméket nem vette át ill. annak vétel árát nem utalta el. Úgy gondolom a becsület azt diktálja,hogy jelezze az eladó felé,hogy köszönöm de mégsem kérem a terméket.Ez lenne a tisztességes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom. Korrekt, kapcsolattartó, megbízható, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
310402.krisztian04 (127) (Eladó)
Pozitív
2008.04.17. 08:20:55
61360344
Megbízható, korrekt vaterás! Köszönöm a 'vásárlást'!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassan egy hónapja leütötte a terméket. Azóta többször is írtam neki, nem jelentkezett. Ez nagyon negatív! Kia
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Első alkalommal még sikerült kommunikálnunk, aztán eltűnt a vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sobri-Joska (1819) (Eladó)
Semleges
2008.02.11. 11:59:25
50270128
Tisztelt licitáló! Kérem nézze el nekem,hogy semlegessel értékelem,miután Ön + értékelést írt. Ennek az az oka,hogy az utalás és az adásvétel,nem történt meg,mert Ön nem utalta át az összeget.Ha az adásvételt nem megtörténtként értékelem,akkor csak semleges értékelést lehet írni,a program nem engedi másként.Az aukció lezárása 20 napja történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koszonom a vasarlast.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koszonom a vasarlast.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edzettuveg (159) (Eladó)
Semleges
2008.01.15. 16:20:36
44517887
Értékelésem pozitív, de sajnos már nem emlékszem az adásvétel sikerességére.
Másik fél: sikeres volt,köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött. Precíz pontos. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarkanyka2005 (223) (Eladó)
Pozitív
2007.12.21. 13:14:40
45816491
Nagyon korrekt vevö, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és gyors vevő. Mindenkinek Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett, így azt ismét meghírdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
thevanityfair (468) (Eladó)
Pozitív
2007.11.24. 20:34:08
43353604
Gyors,korrekt partner. Ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
