krichi_v (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
527403.brani (170) (Vevő)
Negatív
2007.02.24. 20:09:33
17618855
Az alufelni valós állapotát elhallgatta, azt mondta: „apróbb szépséghibák vannak rajta” – holott két felni olyan mértékben elvolt deformálódva, hogy a centirgépről kis híján lerepült! Jeleztem felé, de tagadta, sőt ellenmondásokba keveredet. Kértem vegye vissza, de azóta nem reagál üzeneteimre – számomra egyértelmű! Korrektségből 0
Másik fél: A vevő terméket megtekintett és kipróbált állapotban elvitte, 3 hét múlva meggondolta magát. Nem hiszem ,hogy letagadtam volna bármit,el mondtam mindent, ráadásul saját autómról szedtem le a felniket.
Ezekután negatív értékelést készíteni? Lelke rajta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
564191.PaulBird (6) (Vevő)
Pozitív
2006.12.06. 10:50:46
14737593
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit vontatottan de sikeresen lezárult a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan lerendeztük a dolgot! Ajánlom! Üdv.: Aty
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, rendben megtörtént az áru átadása-átvétele
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.