szabadvari (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Legszívesebben most egy negatívot vágnék be. Leírtam a feltételeket, ennél jobban ki se tudtam volna emelni (nagybetű, vastagítás miegymás) a kérdésekre a többieknek is válaszoltam, nem értem félreértés esetén mért nem lehet előrre tisztázni a feltételeket, ez a vevő érdeke leginkább, más lehet hogy nem csak mondja, hanem hasonló esetben meg is adja a negatívot. Az általam (a téves licit miatt) elbukott termékkiemelési díjat a mai napig nem sikerült neki rendezni... Tényleg sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orbit_the_real (3) (Eladó)
Pozitív
2006.12.31. 15:51:38
16457883
minden rendben volt, semmi probléma
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem érkeztek meg hozzám a termékek időreKorrekt, megbizható vevő, bátran ajánlom mindenkinek, köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó vevő,korrekt partner!Sok jó üzletet a Vaterán!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
