csaknalunk (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy hétig vártam a termék árára de nem jött meg, újra felraktam és szinte rögtön eladtam. Mikor már eladtam akkor keresett meg, valahogy megfelejtkezett róla. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem várok tovább!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikkencs25 (276) (Eladó)
Pozitív
2013.02.24. 20:42:52
1705463495
Minden rendben ment, korrekt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marksaiid (504) (Eladó)
Pozitív
2013.02.19. 17:25:20
1702719866
Korrekt,pontos,részemről minden rendben.Mivel visszajelzést nem kaptam,gondolom elégedett a termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2433900.netbrowser (256) (Eladó)
Semleges
2013.02.15. 13:39:36
1709903201
02.06-án leütött egy terméket, amit azóta sem fizetett ki. Hirdetésben egyértelműen ott van a 7 napos várakozás idő. Megkereséseimre sem válaszolt. ennek így nem tudom mi értelme van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
