457587.kicsilany19_a (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
vaskokriszta (389) (Eladó)
Semleges
2008.05.28. 23:58:16
64993035
A vevő egy email-ra sem válaszolt.Már eltelt majdnem 1 hónap és semmi. Nem ajánlom!!Minek licitál ha nem kell a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.05.04-én nyert, 5-én megírtam neki mindent, ami kell, 10 napra rá válaszolt: küldjem a terméket, utána rögtön küldi a pénzt csekken. Előre senkinek sem postázok, ezt is megírtam! Később ismét kérdeztem, mikor küldi a pénzt, válasza: holnap... Azóta is jön a pénz, levélre sem válaszolt már utána :(! Ez így nagyon negatív!! Utolsó levelem 23-án kapta, felhívtam figyelmét az egyértelmű szabályokra is benne! Mégsem reagált, s nem is fizetett. NEM TUDOM AJÁNLANI!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ld. értékelésbenevuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2008.05.06. 08:00:49
49845331
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2008.05.06. 08:00:23
49845143
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2008.05.06. 07:59:57
49119068
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2008.05.06. 07:59:29
49845258
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Semleges
2008.05.06. 07:59:06
49204846
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK! Korrekt, gyors partner. Köszönöm a vásárlást:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licit január 21-én lejárt.Megbeszéltük, hogy a vevő piros csekken küldi a vételárat, mivel nem áll módjában banki átutalást végre hajtani!(?) Többször felhívtam, érdeklődtem, hogy valóban megkívánja e vásárolni a terméket,mindig azt mondta, hogy majd....küldi a vételárat,legyek türelemmel.Ma április 16-a van,vételár sehol,a termék ára az elmúlt 3 hónapban jócskán lecsökkent, engem pedig szó nélkül semleges jellemzéssel értékelt.A pénzét soha nem kereste..tehát soha nem is fizetett!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2008.01.21. 16:47:40
50591300
Mintaszerű tranzakció. Csak elismerően tudok nyilatkozni. Pontos, szupergyors fizetőképes vásárló. További sok sikert kívánok számára ezen a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2008.01.21. 16:47:40
50298917
Mintaszerű tranzakció. Csak elismerően tudok nyilatkozni. Pontos, szupergyors fizetőképes vásárló. További sok sikert kívánok számára ezen a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sebbellobball (58) (Eladó)
Pozitív
2008.01.14. 09:39:50
45729316
Korrekt rendes vevő! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
