4576576.anyuka211 (-2) 25% felhasználó összefoglaló oldala

25% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
25% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1 1 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 6 6 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2012.11.27.
Utolsó belépés: 2013.01.14. 14:09
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

BugrisTigris853 (186) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.02.05. 14:54:11

Termékkód

1679421032

sajnos nem jött létre az adásvétel, a partnert viszont ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem jött létre az adásvétel
Felhasználó

tamoca69 (221) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.02.03. 20:11:37

Termékkód

1681365209

A vevő 1,5 hónap után sem jelentkezett a termékért, megkeresésemre még csak nem is reagált.Sajnálom, ez az első negatív értékelésem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

alekszi79 (208) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.01.14. 21:39:48

Termékkód

1681895309

Sajnos a vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor. Akkor legalább annyit hogy nem kell a termék, nincs ebből gond, de ne hallgasson! Így vártam egy hónapot, szerintem korrekt volt a részemről! NEGATÍV!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

keletibrigi (825) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.12.16. 15:06:20

Termékkód

1677606671

Sajnos a megvásárolt termék megsérült önhibán kívül így sajnos nem tudtam átadni a vevő részére!Ezt jeleztem részére!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

wezit0 (748) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.30. 17:17:50

Termékkód

1673143268

Minden rendben ment, gyors, rugalmas, megbízható. Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Wanduci (214) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.30. 15:48:02

Termékkód

1677940283

A gyönyörű, hibátlan, Tiffany ezüst fémjeles garnitúrát vissza hozta megvétel után 2órával. Mocskosul fenyegetőzött, alpári hangnemben beszélt, szóhoz se jutottam. Vissza adtam a pénzt holott fel van tüntetve hogy garancia nincs. Senkinek sem ajánlom a vásárlót mert megbízhatatlan és modortalan. Szóba se álljanak vele.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Átvette, majd 2 óra múlva vissza követelte a pénzét. Fenyegetőzött. Pedig fel van tüntetve hogy garancia NINCS!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.