gabikaagika (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő egyáltalán nem jelentkezett a termékért, egy alkalommal telefonon elértem, visszahívást ígért, de azóta is hív. Aug.15. régen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egyáltalán nem jelentkezett a termékért, egy alkalommal telefonon elértem, visszahívást ígért, de azóta is hív. Aug.18. régen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Edit444_t (1627) (Eladó)
Semleges
2013.09.20. 22:55:25
1791152717
Biztos történt valami a vevő 08.27. óta nem jelentkezett a termékért, de a neki írt e-mailjeimre sem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.annaterenyi (58) (Eladó)
Pozitív
2013.09.02. 09:30:42
1784261699
Köszönöm a vásárlást, rendben ment minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bogibarbie (166) (Eladó)
Pozitív
2013.08.28. 22:42:08
1783306643
Megbízható,korrekt vaterás! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.telekkatona (226) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 22:25:07
1787950811
A vevő nem jelentkezett a termékért. A terméklapon feltüntettem, hogy 7 nap áll a nyertes rendelkezésére; miután megnyerte, küldtem neki emailt, amire nem válaszolt. 10 Ft-os adásvételt nem fogok forszírozni. Sajnálom, meg fogom hirdetni újra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.telekkatona (226) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 22:24:15
1787890649
A vevő nem jelentkezett a termékért. A terméklapon feltüntettem, hogy 7 nap áll a nyertes rendelkezésére; miután megnyerte, küldtem neki emailt, amire nem válaszolt. 1 Ft-os adásvételt nem fogok forszírozni. Sajnálom, meg fogom hirdetni újra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors és megbízható partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
