460172.rorcsusz_v (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
19478.FerrariPOWER (7) (Vevő)
Semleges
2006.04.27. 17:45:23
6876528
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
EGY SZÉLHÁMOS !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos ez tévedés volt!Elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.489299.ProFiler_Max (459) (Vevő)
Semleges
2006.03.24. 06:24:42
6876434
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert úgy nem szerettem volna venni valamit, hogy előtte nem tudom kipróbálni. Az eladó így elállt az eladástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MINDENKINEK AJÁNLOM, és sajnálom azokat akiknek negatív vélményük van. Tehát,VIDD EL,HIVD FEL,MENJEL A POSTÁRA,HIVD FEL,és köszönd meg neki. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jobb elkerülni, mint üzletet kötni vele!!!!!!!!
Másik fél: Az üzlet létre sem jött!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
telefonmagus (3732) (Eladó)
Pozitív
2005.12.16. 22:36:07
4744817
Közben máshol találtuk meg a számításainkat. De megbeszéltük a dolgot normális emberekhez méltóan. Sajnálom, hogy nem sikerült az üzlet ,de talán amjd egy másik alkalomma. Ajánlom mindenkinek. Kellemes ünnepeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
