464529.judit89 (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Abszolút megbízhatatlan. 1hónapja vásárolt, alkudozott, majd semmi...1hete ígérte, hogy azonnal utal...én hívtam telefonon, de nem igazán tudta mi van...más vásárlóktól veszi el a lehetőséget! NEM AJÁNLOM!!! NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Abszolút megbízhatatlan. 1hónapja vásárolt, alkudozott, majd semmi...1hete ígérte, hogy azonnal utal...én hívtam telefonon, de nem igazán tudta mi van...más vásárlóktól veszi el a lehetőséget! NEM AJÁNLOM!!! NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Abszolút megbízhatatlan. 1hónapja vásárolt, alkudozott, majd semmi...1hete ígérte, hogy azonnal utal...én hívtam telefonon, de nem igazán tudta mi van...más vásárlóktól veszi el a lehetőséget! NEM AJÁNLOM!!! NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nefelejcs67 (1261) (Eladó)
Negatív
2011.08.16. 17:08:03
1468294638
Osztom a véleményem egy korábbi eladóval negatív! :Többszöri keresésre a válasz semmi. Utolsó híváskor végig sem hallgatott letette a telefont. Azóta eltelt 22 nap de nem jött vételár. Komolytalan, gondatlan vásárló. Senkinek nem ajánlom! A VATERÁNAK SEM, MINT PIACTÉRI PARTNERNEK!! ERRE SEM JÖTT VÁLASZ: Amennyiben Aug 16.áig nem rendezi a vállalt kötelezettségeit kilátásba helyezem a negatív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vlasics_eszter (1339) (Eladó)
Pozitív
2011.05.06. 08:40:34
1448586919
Korrekt, megbízható vásárló, csakis +++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! A vevő gyors, pontos! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! A vevő gyors, pontos! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! A vevő gyors, pontos! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! A vevő gyors, pontos! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! A vevő gyors, pontos! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! A vevő gyors, pontos! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri keresésre csak az volt a válasz majd hétfőn utalok. Azóta eltelt 2 hétfő sőt 2 nap híján 3 de nem jött vételár. Komolytalan gondatlan vásrló. Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bulikjudit (2011) (Eladó)
Pozitív
2011.01.20. 06:13:49
1435246940
Villámgyors, megbízható, szimpatikus Partner. Ajánlom mindenki figyelmébe! Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pancika11 (155) (Eladó)
Pozitív
2011.01.19. 20:42:50
1435161775
Gyors, pontos, megbízható partner. Csak ajánlani tudom Mindenkinek!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszti19760128 (250) (Eladó)
Pozitív
2011.01.13. 09:36:06
1436331226
Pontos megbízható vásárló mindenkinek ajánlom sok++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS, PONTOS, MEGBÍZHATÓ PARTNER! MINDENKINEK AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevő más nevében licitált és így az elérhetőségeimet sem kapta meg! arra buzdított,hogy szabályellenesen adjam meg neki a termék oldalán,amit megtagadtam,ezért nem sikerült a kapcsolatfelvétel! nem ajánlom senkinek,főleg hogy más felhasználónevét használja!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
