473415.kispopi75 (10) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy tróger senkiházi sz..evő takony szemétláda!!!!3000Ft elég piti összeg de te 3 Ft-ot sem érsz! Nem küldte az árut és a pénzt sem utalta vissza!!Ráadásul elérhetetlen!Kamu családi okokra hivatkozik!Soha többet nem utalok előre a vaterán 1 Ft-ot sem!És senki ne tegye! Viszlát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy tróger senkiházi sz..evő takony szemétláda!!!!3000Ft elég piti összeg de te 3 Ft-ot sem érsz! Nem küldte az árut és a pénzt sem utalta vissza!!Ráadásul elérhetetlen!Kamu családi okokra hivatkozik!Soha többet nem utalok előre a vaterán 1 Ft-ot sem!És senki ne tegye! Viszlát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben!Korrekt, pontos üzleti partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nah ezt én is benéztem.sebaj.nekem megvan az uriember címe is.a hülye megadta a bankszámla számát.lehet nem az ő nevén van,de nem baj.aki a számlán szereplő címen lakik ugyis ki fogja mondani a csalónk nevét.és azt hiszem akkor 1 kicsit többe lesz a dolog mint 2000 ft.nah sok sikert a bujkáláshoz!nemsokára találkozunk! Üdv: Sisquo.ha esetleg meggondolod magad küldj 1 mailt.pénz nem kell vissza!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Remélem megvan a pénzünknek a helye, gondolom nem kell részleteznem, hogy mit vásárolj belőle, mert ilyen gazember nem érdemel mást. Nem szégyeled magad, hogy felveszed több játék árát és nem küldöd a termékeket???? Jó vastag bőr van a képeden!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Addig tartja a kapcsolatot a vevőivel, ameddig ki nem húzza a pénzta zsebükből utánna képes pár 1000 Ft-ért eltűnni??? Milyen állatfajta ez szerintetek????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Meghírdette azokat a termékeket újból, amelyeket pár nappal előtte kifizettem. Nem küldi az árut, senkiházi aljas gazember. Még nem találkoztam ekkora patkánnyal, de remélem nem is fogok hasonlóval összefutni. Bár nehéz lenne, mert lehet hogy nem is létezik.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pálfi Attila szombathelyi lakostól az életben ne vásároljatok semmit. Több ezer forintnál többet nem ér a bőre...sőt... Ilyen számító alak nem való a Vaterára!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Aljas számító alak, felvette a pénzt, a játékot nem küldi, a telefont gyermeteg módon vagy fel se veszi vagy bekapcsolja a rádiót és odatartja a telefont, hogy menjen a számláról a pénz. De nem szól bele. Ekkora féreggel még nem találkoztam.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kifizettem a megnyert játékokat, de nem kapatm meg egyet sem.Nagy csaló, soha senki ne üzleteljen vele!!!Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem igazán értem ,hogy mi értelme van licitálni,ha utáni nem képes lebonyolitani az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A fiam használja az "árut", nincs róla jó véleménnyel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.610849.braun555 (-1) (Vevő)
Negatív
2008.04.26. 08:44:58
64228417
Miután megnyertem az aukciót közölte hogy a tönkrement az áru így nem tudj küldeni, két napra rá újra hidette ugyanazt az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
495790.koenigseggcc (88) (Vevő)
Pozitív
2008.04.25. 09:37:44
63860113
Minden oke,koszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.495790.koenigseggcc (88) (Vevő)
Pozitív
2008.04.25. 09:37:23
63860188
Minden oke,koszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.501405.rendi.no (298) (Vevő)
Pozitív
2008.04.23. 14:35:10
63860150
Minden rendben zajlott, remek vaterás! A hibátlan állapot sajnos nem igaz a termékre, a füzet hiányzott, a tok fóliája mattá karcolódott. Amúgy oké.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:49:26
63860073
minden rendben jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:49:26
63860081
minden rendben jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:49:26
63860190
minden rendben jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:49:26
63860149
minden rendben jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:49:26
63860078
minden rendben jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
215454.sandor740 (508) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:49:26
63860090
minden rendben jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon preciz, alapos, gyors es korrekt vateras, csak ajanlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors üzletmenet,korrektség,nagy örömmel üzleteltem vele!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
72390.gessztenye_v (273) (Eladó)
Pozitív
2008.03.17. 05:48:14
55787491
Korrekt, megbízható vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
436855.Kan_Nagy_Galamb (449) (Eladó)
Pozitív
2008.01.28. 13:59:36
49002367
Minden rendben zajlott, ajánlom! +++POZITÍV+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
436855.Kan_Nagy_Galamb (449) (Eladó)
Pozitív
2008.01.28. 13:59:35
48771675
Minden rendben zajlott, ajánlom! +++POZITÍV+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló, mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, és megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, és megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babamamabolt (197) (Eladó)
Pozitív
2008.01.24. 22:29:37
50804707
Gyors, pontos partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendes gyors és megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,pontos,megbízható partner mindenkinek nagyon jó szívvel ajánlom őt!Köszönöm:)Csupa++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
