475700.zsanett049 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
1SIOOUTLET1 (698) (Eladó)
Semleges
2012.03.07. 22:19:58
1433792391
Korrekt vaterás!! Ajánlom !!! ++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt vaterás!! Ajánlom !!! ++Kedves partner.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, nem lett átvéve a termék. :(:(:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.soldiertom1 (7811) (Eladó)
Negatív
2011.01.18. 22:27:56
263713998
Negyven napja várunk, hogy a partner átvegye a terméket. Nem jelez vissza a levelekre, hogy mikor venné át utalni pedig nem utal. Tovább nem, várunk, mert ennyi idő alatt le kellett volna bonyolítani az adás-vételt! Látom másnál is eljátszotta azt hogy nem küldi az összeget. Valahol meg kellene húzni a határt az ilyen partnerekkel szemben! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ErdeszOutlet (3071) (Eladó)
Negatív
2010.12.21. 09:27:54
188754015
XII.4.-én ütötte le az árut,akkor arra kért,hogy 14.-ig várjak.Vártam,nem jelentkezett,miután kerestem azt mondta ,hogy utal.Aztán mikor mégsem jött a pénz kitalálta,hogy egy hete nem üzemel a bankja és még várjak!Hihetetlen az emberi butaság!
Egy pénzintézet nem üzemel!???
Abszolút inkorrekt,nem ajánlom senkinek,mert teljesen inkorrekt!Annyi korrektség nem szorult bele,hogy közölje,hogy nem kéri az árut!
NEGATÍV ÉS TILTÓLISTA!
Másik fél: Eddig amit leutottem meg is vásároltam,bizonyiték erre a tobbi pozitiv értékelés.azthiszem 4 az 1-el szemben.azt mindenkinek tudnia kell hogy már nem az elso eset hogy technikai okok miatt késik az utalás,de mindenki megkapta ha máshogy nem ,másik számlárol.itt is felajánlottam hogy ha ma nem ér be,akkor szerdán befieztem a számlájára kpban,természetesen nem volt rá a válasz.azért utottem le már 4-én mert az volt irva hogy utcso darab.eddig mindenkinek fizettem,és ezután is fogok.sajnálom hogy ezzel a partnerrel nem sikerult a tranzakcio,tobbet nem is vásárolok nála.nem volt segitokész.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Villámgyors,maximálisan megbízható,korrekt vásárló.Köszönöm a vásárlást!!!!!!!!!!Oldalamra visszavárlak.Tőlem csakis:++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vayaconDios1 (112) (Eladó)
Pozitív
2010.12.09. 10:23:57
188315594
Korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szamocabigi (203) (Eladó)
Pozitív
2010.11.27. 13:52:12
187110718
Rendes,korrekt partner.Max ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
