ditrih_a (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.egy hónap eltelt, a termék ára nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szaszmelinda (281) (Eladó)
Pozitív
2010.06.16. 08:15:53
170458096
Minden rendben ment, kedves vevő.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vargadigital (3025) (Eladó)
Semleges
2010.06.11. 10:39:23
169816038
Sajnos a vevő a megjelölt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Köszönöm +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszönöm +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hamupupocska (763) (Eladó)
Pozitív
2009.09.02. 21:16:49
151589319
Megbízható, kedves vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök hogy tőlem vásárolt először! Nagyon nagyon kedves, korret, VILLÁMGYORS vevő! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! Sok-sok+++++++++++++++++++++++++++++ Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
