4849058.wincent111_a (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Negatívan értékelem, mert kb. 2 hónap alatt többszöri megkeresésre sem vette át a leütött terméket! 2-szer reagált: postán kéri, aztán hogy beteg volt, de már 1 hónapja semmi. Szerintem elég sokáig vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.horipanzio (224) (Eladó)
Semleges
2013.03.26. 21:45:27
1715553521
Termékhiány miatt nem jött össze a biznisz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tarmék hiány miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az automatikus vásárlási értesítőn kívül 4 db E-mail-t írtam a vevőnek, emellett kétszer telefonon is beszéltünk. Utolsó hívásomkor állítása szerint rossz bankszámlaszámra utalt, korrigálni fogja. Azóta sem utalta a pénzt, ezért újraindítom az aukciót. Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott! Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiralykrisztian05 (72) (Eladó)
Semleges
2013.01.19. 07:26:27
1692027251
NINCS TERMÉKEM MÁR
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: TERMÉKHÁNYAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
