490544.Higirich_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Türelmes, megbízható vevő, sajnos az én hibámból meghiúsult az üzlet. Ajánlom minden eladónak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból csak túl későn tudtam volna küldeni a terméke, de ő megoldotta máshonnan. Ajánlom!Megbízható, rendes. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.78367.szbo77_v (594) (Eladó)
Pozitív
2008.02.23. 10:18:12
48391188
ajánlom korrekt pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Inkorrekt zöldfülü Vaterás, tiltás járna neki, licitál, nem tartja be a licitálás szabályait. Nem odafigyelve licitál, ezzel kárt okoz másoknak !!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sok-sok email. De eddig még a pénz nem jött meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5661148.gereex (296) (Eladó)
Negatív
2008.01.28. 21:04:37
49281918
Inkorrekt zöldfülü Vaterás, tiltás járna neki, licitál, de nem jeletkezik, email-re nem reagál, és nem tartja be a licitálás szabályait. Sajnos ezzel a normális Vaterás user-ek elől veszi el a korrekt licitálásra! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!
Másik fél: Igen igaza van de mint mondtam,hogy meg lesz véve azért nem válaszoltam a levelekre mert bekrepált a gépem de akkor nem veszem meg ha ilyen.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt, gyors vásárló, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kokobello111 (107) (Eladó)
Pozitív
2008.01.16. 11:20:42
49538718
Nagyon korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
