Big_Lou_hu (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, pontos, megbízható vaterás. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adrenalin59 (806) (Eladó)
Pozitív
2012.01.19. 16:16:47
1528599827
Bátran ajánlom ! Megbízható,kapcsolattartó. Remélem odaért időben a csomag ! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
245685.Boticselli (4908) (Eladó)
Negatív
2009.04.19. 10:58:33
146118644
Sajnos a megbeszéltek ellenére a már becsomagolt posta kész terméket visszamondta lentebb idézve a levelét, az anyagi kárt amit így okozott nem akarat megtéríteni az insztant posta kész boríték árát! "Hello! Neharagudj, de mégis visszaszeretném vonni a vásárlást. Már nem tartok igényt rá, mert találtam itt az egyik "trafikban" ugyanolyan zippot, és ez így nekem egyszerűbben kivitelezhető."
Szerintem ez igazán inkorrekt, mert az még hagyján hogy visszamondja, az semleges, de így...
Másik fél: Valóban visszamondtam a terméket azonban a kár megtérítését egy szóval nem mondtam hogy NEm térítem meg. Mivel a beszélgetés nagy része Hétvégén zajlott, azonban nálunk hétvégén se posta,se bank nincs nyitva, ezért alkalmam se lett volna visszatéríteni neki. Én egyik levelemben sem fogalmaztam olyat, ami arra utalt volna hogy nem térítem meg a kárát. "A trafikba a pénzcsipesz xxxx FT volt, teljesen ugyan az a zippo mint nálad. Táhát még ha tartozok is egy borítékkal akkor is xxxx FT + egy negatív, vagy semleges értékelés vaterán." erre válasz: "...ezt
a 300Ft-ot kellene megfizesd.
De amint látom nem szeretnéd megfizetni ezt az összeget, inkább egy
negatív értékelés."
DOMINO12_a (1412) (Eladó)
Pozitív
2009.04.11. 13:54:32
132869350
köszönöm a vásárlást,mindenkinek ajánlom.!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
123602.Kappy (297) (Eladó)
Pozitív
2006.08.30. 14:07:57
11578605
Korrekt, pontos, precíz. Bátran üzleteljetek vele, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2995.trucktor (648) (Eladó)
Pozitív
2006.01.09. 08:33:55
4899259
Mindenkinek ilyen vevőt ajánlok! Maximálisan pozitív a véleményem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
