Big_Lou_hu (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala

85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 6 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 7 7 adásvétel
Lakhely: Hatvan
Regisztráció dátuma: 2005.12.22.
Utolsó belépés: 2024.05.01. 00:42
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

tidebig (6179) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2014.07.08. 12:09:21

Termékkód

1930992260

Gyors, pontos, megbízható vaterás. Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lyndacska (29) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2014.03.28. 16:02:39

Termékkód

1870428152

Gyors, kommunikatív, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom! +++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

adrenalin59 (806) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.19. 16:16:47

Termékkód

1528599827

Bátran ajánlom ! Megbízható,kapcsolattartó. Remélem odaért időben a csomag ! Köszönöm a vásárlást :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

245685.Boticselli (4908) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.04.19. 10:58:33

Termékkód

146118644

Sajnos a megbeszéltek ellenére a már becsomagolt posta kész terméket visszamondta lentebb idézve a levelét, az anyagi kárt amit így okozott nem akarat megtéríteni az insztant posta kész boríték árát! "Hello! Neharagudj, de mégis visszaszeretném vonni a vásárlást. Már nem tartok igényt rá, mert találtam itt az egyik "trafikban" ugyanolyan zippot, és ez így nekem egyszerűbben kivitelezhető." Szerintem ez igazán inkorrekt, mert az még hagyján hogy visszamondja, az semleges, de így...
Másik fél: Valóban visszamondtam a terméket azonban a kár megtérítését egy szóval nem mondtam hogy NEm térítem meg. Mivel a beszélgetés nagy része Hétvégén zajlott, azonban nálunk hétvégén se posta,se bank nincs nyitva, ezért alkalmam se lett volna visszatéríteni neki. Én egyik levelemben sem fogalmaztam olyat, ami arra utalt volna hogy nem térítem meg a kárát. "A trafikba a pénzcsipesz xxxx FT volt, teljesen ugyan az a zippo mint nálad. Táhát még ha tartozok is egy borítékkal akkor is xxxx FT + egy negatív, vagy semleges értékelés vaterán." erre válasz: "...ezt a 300Ft-ot kellene megfizesd. De amint látom nem szeretnéd megfizetni ezt az összeget, inkább egy negatív értékelés."

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő levélben közölte, hogy vett egyet így ez nem kell
Felhasználó

DOMINO12_a (1412) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.11. 13:54:32

Termékkód

132869350

köszönöm a vásárlást,mindenkinek ajánlom.!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

123602.Kappy (297) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.08.30. 14:07:57

Termékkód

11578605

Korrekt, pontos, precíz. Bátran üzleteljetek vele, csak ajánlani tudom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

2995.trucktor (648) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.01.09. 08:33:55

Termékkód

4899259

Mindenkinek ilyen vevőt ajánlok! Maximálisan pozitív a véleményem.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.