50076.Dark_Knight_a (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött ösze a tali.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött ösze a tali.
korrekt partner, ajanlom..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben és maximális gyorsasággal:)Korrekt partner,öröm volt vele üzletelni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.104821.Pombar (6565) (Eladó)
Pozitív
2004.12.17. 12:22:44
1327505
Korrekt, megbízható partner!AJÁNLOM!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem mutatott igazán hajlandóságot az áru átvételére, és nem tudtam elérni sem, hogy letisztázzuk, mi a probléma...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben. Gyors, szabályos üzletmenet. Az üzleti kapcsolatot ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
115673.scout_tower (64) (Eladó)
Pozitív
2004.07.28. 12:00:17
907067
Gyors, korrekt, megbízható, rugalmas partner. Minden rendben történt, a tranzakció sikeres volt. Becsülettel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
telefonban megbeszéltük a találkozót, negyed óra késés után felhivtam, bejelentette, hogy még 3/4ed óra és jön, azóta nincs bekapcsolva a telefonja. Tiltólistára ajánlom!!
Másik fél: Hmm... azért szerintem egyy kicsit túlreagáltad az értékelést... mindenkinek összejöhetnek a dolgok aminek eredményeképp késikés végülis átvettem az árut.
Korrekt vevő, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
