5015566.zara83_a (17) 81.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
lukynyulacska (1477) (Eladó)
Pozitív
2013.05.21. 17:22:40
1727382551
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ortneribolya (1910) (Eladó)
Pozitív
2013.04.29. 06:10:41
1719788732
megbízható,korrekt partner, sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ortneribolya (1910) (Eladó)
Pozitív
2013.04.26. 06:54:42
1718207582
megbízható,korrekt partner, sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ruhaparadicsom (317) (Eladó)
Semleges
2013.04.20. 21:50:23
1725623288
A vevő az elején még elérhető volt,de az ígérete ellenére nem fizette ki a terméket. Elég sokáig vártam, tovább sajnos nem tudok :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZmintLehel_a (3918) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 11:10:08
1715664755
Korrekt, kedves partner, maximálisan ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.414495.brigi065 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 15:52:10
1714653560
minden rendben volt, nagyon kedves vásárló, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors,maximálisan megbízható,korrekt vásárló.Köszönöm a vásárlást!!!Oldalamra visszavárlak.Tőlem csakis:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Holnapgsm01 (1433) (Eladó)
Negatív
2013.04.06. 09:48:22
1728787691
Nagyon sajnálom, de semmilyen módon nem hajlandó reagálni a leveleimre. Nem ajánlom senkinek, mert a Vatera piactere nem játszótér. Ezzel az értékelésemmel a megrendelését semmisnek tekintem. Nagyon sajnálom, de már nem gyerekek vagyunk. Felesleges munkát, és erőfeszítést ne adjunk a másiknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.HoriAttila (168) (Eladó)
Pozitív
2013.04.05. 14:06:16
1720524389
Megbízható, gyors partner!Ajánlom másoknak!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.smaragd74 (333) (Eladó)
Negatív
2013.04.05. 11:16:39
1725111824
A vásárló 3 hete nem utalta az összeget,sajnos tovább nincs mire várni!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kovergina (334) (Eladó)
Pozitív
2013.03.29. 19:08:57
1723916294
Megbízható vevő, minden rendeben volt! Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovergina (334) (Eladó)
Pozitív
2013.03.29. 19:08:20
1725275384
Megbízható vevő, minden rendeben volt! Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kameleonoutlet (642) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 15:34:57
1726164044
maximálisan ajánlom+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kameleonoutlet (642) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 15:34:57
1726164152
maximálisan ajánlom+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a terméket fix áron leütötte, napokig ígérgetett, hogy ekkor-akkor fizet, ezt követően eltűnt és nem hajlandó kifizetni az árut! Megbízhatatlan, nem javaslom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves,gyors,rugalmas,megbízható vásárló,szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható vaterás.Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Köszönöm a vásárlást!Pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
thefactory (413) (Eladó)
Pozitív
2013.03.16. 06:31:12
1721386982
Minden rendben volt! Ajánlom mindenkinek! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
thefactory (413) (Eladó)
Pozitív
2013.03.16. 06:31:11
1721386562
Minden rendben volt! Ajánlom mindenkinek! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Pozitív
2013.03.07. 11:49:47
1709799530
KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DorinaKarina (550) (Eladó)
Pozitív
2013.03.01. 17:24:39
1711117208
Minden rendben ment.Nagyon kedves,gyors,szimpatikus Vásárló.Csak ajánlani tudom.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő nem utalt viszont nekem értékelnem kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Pozitív
2013.02.12. 18:26:17
1700719532
Kedves, megbízható Vevő! Köszönöm a vásárlást++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló vásárló,csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és rugalmasan létre jött az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást. Ajánlani tudom mindenkinek, további sikeres vásárlást!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt semmi probléma +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettii95_v (73) (Eladó)
Pozitív
2013.02.02. 13:23:38
1699632308
megbízható kedves vevő mindenkinek ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevővel felvettem a kapcsolatot azonnal mikor láttam,hogy leütötte a termékem!-az e-mailt sikeresen megnézte,de válasz nem érkezett!Pár nap elteltével ismét írtam neki,de arra a levélre sem jött válasz!!-így az adás-vétel nem jött létre!Negatív a tapasztalat!!
Másik fél: Az e-mailre válaszoltam,megírtam,hogy a jövőhét folyamán utalom a pénzt és ezt tartom is!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
