pint13 (17) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
1271092.ancsapeti (237) (Eladó)
Pozitív
2011.03.31. 21:23:49
1447083639
minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, megbízható partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves ,gyors és megbízható vevő, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magnesguru (1096) (Eladó)
Pozitív
2009.10.10. 21:09:16
154317892
Megbízható, szimpatikus Vaterás. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akciosolajos (1945) (Eladó)
Pozitív
2009.10.04. 21:41:37
153877764
Minden Ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
890433.xxxgeorg (678) (Eladó)
Semleges
2009.08.05. 03:34:00
150379192
Hát,ez nem jött össze...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hát,ez nem jött össze...Köszönöm a vásárlást. Gyors, megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom! Kellemes hordozást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
837038.aninagy7 (21) (Eladó)
Pozitív
2009.06.16. 16:59:00
148937288
Gyors,korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OK! .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást! Sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztelt Vásárló! A termék átvételét illetően mutatott magatartása alapján mindenképp negatív értékelést érdemelne. A számtalan megkeresésemet ön mindig a külföldön való tartózkodása miatt elutasította!? Hitegetésből ötös! Gerincesebb lett volna csak annyit mondani, hogy bocs de már nem aktuális. A termék jelentéktelen összege miatt és főként amiatt, hogy önnek az első nap még fennállt a vásárlási szándéka, semleges értékelést adok. Azonban senkinek sem ajánlom, és remélem kerüli az aukcióimat!!
Másik fél: Tisztelt Hirdető!
Nem kell olyan terméket árulni amit ha megvesznek akkor akarod beszerezni!!!!!
Számomra egy link senkiházi vagy!!!!
poldizoli_v (573) (Eladó)
Pozitív
2008.04.26. 17:26:37
65234921
Korrekt üzletfél,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt partner.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Pozitív
2008.02.25. 15:59:45
50272476
Korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok kitűnő vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
