rtina_a (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó nem válaszolt semmilyen megkerésésemre,pedig sokszor és mindenféle módon próbáltam(több e-mail,sms,hívás,üzenetrögzítő).Válaszra sem méltatott.NEM AJÁNLOM !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A képen szereplő tölthető elem sajnos nem volt benne a dobozban, illetve több mint fél órát vártunk az a termékre az átadásról kapott információhoz képest....minden más korrekt volt.Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikatív, gyors reagálású partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom. A csomagot megkaptam , köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy szakadásról én nem olvastam a termékleírásban, amúgy minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.737003.picinoel (674) (Eladó)
Pozitív
2010.11.25. 20:45:24
183490323
Remélem jó lesz a méret!Köszönöm a türelmet! Mindenkinek ajánlom a vevőt!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
