513258.mesterfa2 (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megígérte, nem jött, nem keresett, több mint 2 hónap telt el, gondolom tárgytalan....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több, mint egy hónap telt el a termék leütésétől számítva. Ez alatt az idő alatt legalább 4 levelet küldtem neki, de válaszra sem méltatott, pedig rendszeresen belép a vaterára. E-mailben figyelmeztettem, hogy negatívot fogok adni és tiltólistára teszem, mely levelemet másolatban elküldtem a vaterának is, de erre sem reagált. A vatera nem játszótér! Komolytalan, megbízhatatlan vásárló. Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petykobaba (1476) (Eladó)
Semleges
2006.03.17. 15:30:20
5303378
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Először jelentkezett, majd eltűnt!! 2 hónapot vártam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, kedves vevő. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
