Innobt (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szívből ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dorothy_2006 (1392) (Eladó)
Pozitív
2007.04.02. 14:32:56
322527738
Köszönöm az ismételt vásárlást.Pontos,megbízható,kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2007.03.14. 09:32:17
1418708018
Megbízható, korrekt vevő , akit szívesen ajánlok másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dorothy_2006 (1392) (Eladó)
Pozitív
2007.02.26. 18:31:23
321113738
Köszönöm a vásárlást.Minden rendben ment, megbízható, kapcsolattartó vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dorothy_2006 (1392) (Eladó)
Pozitív
2007.02.26. 18:31:23
321114517
Köszönöm a vásárlást.Minden rendben ment, megbízható, kapcsolattartó vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3034735.laknil_t (224) (Eladó)
Pozitív
2006.11.23. 12:19:22
318284378
Köszönöm szépen a vásárlást, legyenmáskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.labdarozsa (3370) (Eladó)
Pozitív
2006.10.12. 09:49:55
317475864
kedves,korrekt partner,mindenkinek ajánlom.és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.labdarozsa (3370) (Eladó)
Pozitív
2006.10.12. 09:49:55
1418021481
kedves,korrekt partner,mindenkinek ajánlom.és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, megbízható, ajánlom! köszi!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Monyesz007 (634) (Eladó)
Pozitív
2006.10.10. 09:00:00
317438071
Korrekt, kapcsolattartó vásárló!!!! Mindenkinek ajánlom!!Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,közvetlen,kedves partner,mindenkinek ajánlom! Nagyon gyors,közvetlen,kedves partner,mindenkinek ajánlom! Korrekt vásárló,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, megbízható ajánlom! köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2006.06.12. 15:52:57
315782106
Minden rendben ment! Nagyon örülök, hogy üzletet köthettünk:-)) remélem még találkozunk!! Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kellemes partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a vásárlást. megbízható vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2006.05.13. 11:04:17
315089319
Örülök , hogy én lehetek az első olyan eladó a teszveszen , aki pozitív értékelést tud adni.A vevő korrekt és megbízható .Biztos vagyok abban , hogy sokan fognak még hozzám csatlakozni a jövőben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
