516190.anger01 (2) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem lehetett az eladóval kommunikálni semmilyen úton!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem tudunk komonikálni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehetett az eladóval kapcsolatba lépni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehetett az eladóval kapcsolatba lépni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A kapcsolatot nem tudtam felvenni vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teniszranger (1221) (Vevő)
Pozitív
2009.12.10. 16:49:38
156786489
A pulcsi lassan,de ideért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
395925.minizsu44 (1703) (Eladó)
Pozitív
2009.01.27. 19:35:31
122691952
Kedves-pontos,megbízható vevő!Szívből ajánlom++++Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó többszöri megkeresésre sem reagált!
Másik fél: Valóban az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.Amennyiben a vevő még igényli, az árut eljuttatom a részére.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben a megbeszéltek szerint történt. köszönöm a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre, az ület. De a vevő nagyon korrekt, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre, az ület. De a vevő nagyon korrekt, bátran ajánlom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
