jokerface1 (38) 80.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mind a ketten érdektelenek voltunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.442734.peetyu16 (26) (Eladó)
Semleges
2006.07.08. 20:33:53
5718556
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok
Megadott egy bankszámlaszámot, oszt cső. Telefonra, levélre nem válaszol, meguntam várni. Még jó, hogy nem fizettem. Bocs a negatívért. Ha elkelt vaterán kívül semmi gond, csak szólj.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
kerekes-gyorgy (375) (Vevő)
Pozitív
2006.05.31. 07:26:35
6048333
Sajnos az érme nem érkezett meg. Hiszek az eladónak, állítása szerint feladta. Sajnos a Magyar Posta ilyen megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kerekes-gyorgy (375) (Vevő)
Pozitív
2006.05.31. 07:26:16
6048579
Sajnos az érme nem érkezett meg. Hiszek az eladónak, állítása szerint feladta. Sajnos a Magyar Posta ilyen megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kerekes-gyorgy (375) (Vevő)
Pozitív
2006.05.31. 07:25:55
6249127
Sajnos az érme nem érkezett meg. Hiszek az eladónak, állítása szerint feladta. Sajnos a Magyar Posta ilyen megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.313780.golden1 (166) (Vevő)
Negatív
2006.05.19. 16:08:33
6248987
Nehogy még megkeresselek Drégelypalánkon mert az neked drága vatera lessz!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.313780.golden1 (166) (Vevő)
Negatív
2006.05.19. 16:04:41
6293346
Ez egy gerictelen patkány a pénzt beszedi az árut nem küldi óvakodjon tőle mindenki. NEMISÉRTEM A VATERA ILLETÉKESEI MIÉRT NEM LÉPNEK!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az érmét bár kifizettem, nem küldte, inkorrekt "partner".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az érmét bár kifizettem, nem küldte, inkorrekt "partner".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az érméket előre kifizettem, de leveleimre hetek óta nem válaszolt, eltűnt, inkorrekt "partner", számomra az első igazi csalódás a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.littlebigwolf (187) (Vevő)
Semleges
2006.05.04. 22:16:12
6293387
A terméket másfél hónapja kifizettem, ám a mai napig nem kaptam meg. Ez számomra igen sérelmes!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó egy halom törött érmét, egy halom szemetet küldött.Kértem, hogy küldje vissza a pénzt és vissaküldöm a szemetet, de a mai napig nem válaszolt.Ha van benne egy kis becsület akkor válaszolni fog, ha nincs akkor ez az ember egy csaló !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció sikeresen zárult. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez az első negatív értékelésem, de sajnos nem tudok mást tenni, ugyanis semmilyen megkeresésre nem reagált, soha nem válaszolt. Sorry
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék árát feladtam, ahogy kérte, utána egyáltalán nem jelentkezett, a telefonszáma nem jó. Senkinek nem ajánlom a vele való üzletet, egy gerinctelen patkány az illető. Ha lenne szégyen tábla ő lenne a lista vezető. A neve és a Címe az illetőnek. Gergely Alexander Kossuth 54 2646 Dregelypalank
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mikuskajulius1 (81) (Vevő)
Negatív
2006.04.05. 14:34:55
6457212
A bajonett árát átutaltam. De az eladó az árút nem küldte. Egyszer írt egy emailt, hogy mondjam meg melyik az a termék aminek az árverését megnyertem, mert ő nem tudja megnézni. Akkor én sem tudtam megkeresni, és azt írtam neki,hogy küldje vissza az árát. Azóta kétszer küldtem ismét emaileket, kódszám alapján beazonosítva a német bajonettet, még csak nem is válaszolt. Igy aztán sem bajonettem nincs, sem az árát nem kaptam vissza. Nem korrekt üzletfél, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az első eladó, akit NEGATÍVAN értékelek... :( Az összeget kifizettem, de az érme már hetek óta sehol. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az érmére már hetek óta várok, és mindig nincsen meg. Az összeget kifizettem, és az e-mailes megkeresésre nem válaszol. Megbízhatatlan sunyi alak, nem ajánlom SENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két év Vatera után ez az első negatív hapsi .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez egy csaló , és még a levelekre sem válaszól .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az ipse le nyult pár ezer forinttal .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ezt megettem , kifizettem az árut és a muki eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben megérkezett! Korrekt Partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben megérkezett! Korrekt Partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4334.csabbi_v (100) (Vevő)
Pozitív
2006.03.26. 09:40:16
6249349
Megbízható, pontos. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez egy senki! A telefonszám fals ! Senki ne vásároljon tőle!Mióta megkapta az email-címemet elárasztotta a gépemet szemét hirdetésekkel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudtuk a tranzakciót lebonyolítani, noha elkezdődött a lebonyolítás, eltűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár felvettük a kapcsolatot, eltűnt az éterben. A negatív értékelések miatt nem utaltam át a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbizható partner, kitünő vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó néhány napos csuszással de amit ígért azt betartotta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve de mégérkeztek az érmék. Korrekt eladó köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok! Kiválló partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.388436.olizsoli (301) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 12:03:30
6457463
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Istenostora001 (2451) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 09:45:19
6293856
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Istenostora001 (2451) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 09:45:19
6249186
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Istenostora001 (2451) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 09:45:19
6293879
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Istenostora001 (2451) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 09:45:19
6293842
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Istenostora001 (2451) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 09:45:19
6293823
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Istenostora001 (2451) (Vevő)
Pozitív
2006.03.21. 09:45:19
6249265
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az érme biztonságban megérkezett, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Az adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Vaterás,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.