5247036.Duffni (6) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos semmi reakció a vevő részéről.Sajnálom,nem várok tovább.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3965707.drimba (635) (Eladó)
Negatív
2007.12.18. 12:06:36
1431819697
Eltúnt, nem jelentkezik, a jutalékvisszatérítésről pedig már lemaradtam! Nagyon negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++ köszi csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott.bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borsomegaheja (7701) (Eladó)
Pozitív
2007.02.19. 07:58:09
321153161
Korrekt vevő,ajánlom.Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szunditigris (159) (Eladó)
Pozitív
2007.02.17. 11:44:43
320964998
gyors és kapcsolattartó csajszi! Ajánlom !!!!! (az sms pedig félreértés volt ;)) Nézz be hozzám máskor is :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2977282.Ramona07_t (283) (Eladó)
Pozitív
2006.10.19. 19:30:43
317465843
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassan 2 hónapja, többszöri megkeresésemre sem jelentkezett a termékért. Csak olyanra licitáljon, amit meg is vesz, illetve ki is fizet!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt vevő!Mindent köszi és ajánlom mindenkinek! Sok sikeres aukciót kívánok a teszveszen! ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kittilaura (3063) (Eladó)
Pozitív
2006.09.12. 16:04:09
316569937
Kedves,megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna nem tudta megvenni a megnyert terméket, de szólt, és nem tünt el, mint ahogy mások szoktak!! MINDENKINEK ÍGY KÉNE CSINÁLNI!! Nagyon korrekt volt, ezért adok pozitívat:):):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri keresésemre sem válaszolt, pedig ide minden nap belép. Szerintem megbízhatatlan, inkorrekt felhasználó. Vigyázzatok vele!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
