526532.juba25_v (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben, ajánlott vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gép egy CMOS helyreállítás után tökéletesen működött.
Másik fél: nem állok neki vitatkozni nem alacsonyodok le a szintedre.A géped egy nagy kalap szar volt.És a pénzt is akkor akartad csak vissza adni mikor rendörrel fenyegettelek.jóhiszemüen semlegest adtam neked de inkább ezer negativ járna.na ennyit erröl.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borderguard007 (3) (Eladó)
Pozitív
2009.07.10. 13:23:57
60463105
jo
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
69404.fruxifruxi (948) (Eladó)
Pozitív
2009.06.24. 22:18:07
148121128
korrekt,megbízhatő vásárló. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden O.K. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontosan, az előzetesen megbeszéltek alapján zajlott az áru átvétele. Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sentinel800 (289) (Eladó)
Negatív
2008.02.18. 19:56:29
54594408
Az illető aki megvette, egy rövid emailt hagyott, hogy valakinek vette nem magának a terméket. Az általa hagyot email címen jelentkező emberke közölte, hogy ő csekken tud csak fizetni és adjam meg a címem. Én ezt tényleg megértem, de ilyen fizetési módot nem adtam meg. Miután az illetőnek elmondtam postaköltség is van, eltünt. A negatív értékelés azért adom, mert sose vásárolunk más nevében, főleg ha az illető nincs tisztában a vatera szabályzatával és nem hajlandó a terméket rendesen kifizetni.
Másik fél: idiota és kész
