52745.phyton_a (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nos a vevő licitált, majd eltűnt. Majd jóval később jelentkezett, hogy anyagi okok miatt eláll a tranzakciótól, amire természetesen nincs mód, hisz a terméket már megvásárolta. Sajnos ezek után 2 db emailre sem méltatott válaszolni. Minden esetre örülök, hogy antik bútorra tellik, ezen termékekre pedig nem. Legközelebb, már ha lesz legközelebb persze, KÉREM, mielött az én pénzemmel (Vatera díjakkal szépen lehúzott a vevő) és időmmel szórakozik a Tisztelt Vásárló, GONDOLKOZZON!
Másik fél: Tisztelt "Gondolkodó" eladó. Először is ha nem jön létre adásvétel neked nem kell fizetni a vatera felé. Másodszor idézet a leveledből "Kérem az összeget átutalni a ..... számlaszámra (vagy befizetni szíveskedjen bármely ... bankfiókban). Erre 10 nap áll rendelkezésére, ez után a vásárlást semmisnek tekintem."
Nos miután nem fizettem tekintsd semmisnek az adásvétel és ne hisztériáz.
Harmadszor a leveledre reagáltam és megírtam, hogy nem kívánom megvenni a terméket ezután te erőszakoskodtál, hogy igenis fizessek erre már tényleg nem reagáltam.
Az pedig, hogy mire költöm a pénzem és mire nem eggyáltalán nem tartozik rád és veled biztos nem lesz legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt, jól kommunikáló üzleti partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
davidoff77_a (211) (Eladó)
Pozitív
2008.02.08. 19:24:37
50451839
Rendes, megbízható partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
208179.RLaciek (714) (Eladó)
Negatív
2007.12.18. 22:24:12
42447441
NOS GÉPHIBA MIATT NEM TUDTAM MEGTEKINTENI AZ ADATAIT.TELEFONON MEGKERESHETETT VOLNA,MIELŐTT NEGATÍVVAL ÉRTÉKEL.BÁR LEVELET NEM KAPTAM TŐLE,MINT AHOGY ÍRJA!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNOS GÉPHIBA MIATT NEM TUDTAM MEGTEKINTENI AZ ADATAIT.TELEFONON MEGKERESHETETT VOLNA,MIELŐTT NEGATÍVVAL ÉRTÉKEL!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Pozitív
2007.12.02. 15:13:27
41208333
Gyors kapcsolatfelvétel és gördülékeny lebonyolítás. Korrekt, megbízható, partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Megbízható, gyors, korrekt vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
320254.Lindakutya3 (426) (Eladó)
Pozitív
2007.11.07. 07:15:58
39886307
Gyors,pontos vaterás! Köszönöm a vásárlást! Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Korrekt megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
