5336921.takacs_gergely_ (9) 64.52% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A licit pillanatától kezdve eltűnt. 12 napja telefonos és email-es megkeresésre sem jelez vissza. Sajnálom; én próbálkoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bettina75 (1109) (Eladó)
Pozitív
2008.03.11. 09:17:51
322660943
Minden rendbe volt, megbízható partner. Sok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bettina75 (1109) (Eladó)
Negatív
2007.12.19. 16:26:41
1430539282
Sajnos több mint egy hónap telt el és hiába várok a pénzre hogy megérkezzen. Többszöri megkeresés után sem érkezett meg a pénz ígérete ellenére. Nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyongyi37 (162) (Eladó)
Negatív
2007.10.09. 14:16:22
1425986673
Buta voltam,előre feladtam a terméket,nem gondoltam,hogy kb 200 Ft-t akkora teher,ha már vásárolgat valaki!2 x igérte,hogy már feladta,még a mai napig nem ért ide!Nem ajánlom,nem megbizható!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbÍzható vevő!Korrekt és kedves mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandor7402 (269) (Eladó)
Pozitív
2007.09.26. 19:02:13
1426872891
minden rendben ,jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sacresaint (132) (Eladó)
Pozitív
2007.09.13. 06:26:47
1424788331
Gyors, és kedves! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, pontosan ment ahogy kell! :)Köszönöm a vásárlást és a folyamatos kapcsolattartást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már majdnem egy hónapja nyert tőlem egy terméket, nem jelentkezik. 3 levelet is küldtem neki, de nem válaszolt. Megbízhatatlan, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Teljesen eltűnt, nem tudok mit tenni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Shakibabe_t (517) (Eladó)
Negatív
2007.04.04. 12:41:27
321582462
egy hónap elteltével se fizetett sajnos nem tudok tovább várni mert már nem is válaszol ezért negatív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Mindenkinek AJÁNLOM. Köszönöm a vásárlást! :-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6 hét telt el az aukció lezárta óta;én szinte másnap postáztam a terméket;a fizetést azóta hiába várom;többszöri kérdésemre még válaszra sem méltatott!Nagyot csalódtam;hisz volt már sikeres üzletünk!Nem megbízható!
Másik fél: basszameg elfelejtettelek. pótolom. és elnézést kérek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3454685.rovinj_2005 (586) (Eladó)
Negatív
2006.10.27. 21:41:29
317433267
A mai napig nem kaptam meg a filmért járó összeget! Több levelemre nem válaszolt, azt ígérte hogy utalni fog de már Október végét írunk! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves,kapcsolattarto,köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves,kapcsolattarto,köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott. Korrekt vásárló. Köszönöm. Ajánlom másnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4054346.mateyam_t (153) (Vevő)
Pozitív
2006.10.19. 21:49:47
317175591
Megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4054346.mateyam_t (153) (Vevő)
Pozitív
2006.10.19. 21:49:38
316859517
Megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szeptember 29-én lett vége az aukciónak. Egyetlen levelemre sem válaszolt. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint három hete várok a kapcsolatra,telefont nem veszi fel,levelekre nem válaszol.Sajnos Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom hogy negativot kell adnom egyetlen levelemre sem válaszol ,de a tesz veszre belép. 10 napja várok egy válaszra....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Türelem rózsát terem. :) Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3814277.Bilkisz_t (28) (Vevő)
Pozitív
2006.08.29. 14:32:57
316471223
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek köszönöm szépen a blúzt a páromnak is tetszett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3741298.horika_t (109) (Vevő)
Pozitív
2006.08.21. 12:03:52
316458664
Rendben zajlott az adásvétel, köszönöm a kiváló terméket. Remek partner bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5264199.liliervin_t (172) (Vevő)
Pozitív
2006.08.17. 17:57:49
316272271
Aranyos vevő, de sajna nem tudott időben válaszolni, de dönthettem a ruha sorsáról, sztem ez nagyon korrekt tett volt. Sok +++++, és rengeteg vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,pontos,minden teszveszesnek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és gyors,köszi és ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remélem jó lett a ruci! Mától van újra netem! Ha meg vagy elégedve velem, és nem neheztelsz a késésért, kérlek értékelj Te is engem! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
