Disneybaby_a (1140) 98.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1154 | 1576 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 46 | 59 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 25 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1214 | 1660 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1256 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Segítőkész, korrekt partner csak ajánlani tudom******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radvanszki3 (191) (Vevő)
Pozitív
2013.06.12. 13:34:13
1750559609
Gyors,segítőkész, rugalmas eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.radvanszki3 (191) (Vevő)
Pozitív
2013.06.12. 13:33:58
1750559372
Gyors,segítőkész, rugalmas eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.radvanszki3 (191) (Vevő)
Pozitív
2013.06.12. 13:33:43
1747637738
Gyors,segítőkész, rugalmas eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.radvanszki3 (191) (Vevő)
Pozitív
2013.06.12. 13:33:28
1750558550
Gyors,segítőkész, rugalmas eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, gyors és korrekt eladó, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen pozitív, korrekt , segítőkész+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Együttműködő partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett. Az eladó rugalmas és kommunikatív. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors Megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!Csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szép árú! megbízható gyors partner. csupa ++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szép árú! megbízható gyors partner! csupa +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner csak ajánlani tudom +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csikelszabokata (227) (Vevő)
Negatív
2013.06.09. 14:32:38
1748056112
Sajnos lassan egy hónap telt el azóta, hogy leütöttem a termékeket, de hol az egyikkel, hol a másikkal kapcsolatban válaszolta azt, hogy meg kell néznie, van-e, majd kérdezte, melyiket nézze meg, utána pedig arra hivatkozott, hogy nem kapta meg a levelem, pedig láttam a levelezésünkben (az aktuális levél végén a listában). Telefonon egyszer sem beszélhettem vele, csak a férjével. Az utolsó levelemre egy hete választ sem kaptam, azt hiszem nem kell tovább magyarázni, miért a negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csikelszabokata (227) (Vevő)
Negatív
2013.06.09. 14:32:14
1754346503
Sajnos lassan egy hónap telt el azóta, hogy leütöttem a termékeket, de hol az egyikkel, hol a másikkal kapcsolatban válaszolta azt, hogy meg kell néznie, van-e, majd kérdezte, melyiket nézze meg, utána pedig arra hivatkozott, hogy nem kapta meg a levelem, pedig láttam a levelezésünkben (az aktuális levél végén a listában). Telefonon egyszer sem beszélhettem vele, csak a férjével. Az utolsó levelemre egy hete választ sem kaptam, azt hiszem nem kell tovább magyarázni, miért a negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csikelszabokata (227) (Vevő)
Negatív
2013.06.09. 14:31:47
1753646342
Sajnos lassan egy hónap telt el azóta, hogy leütöttem a termékeket, de hol az egyikkel, hol a másikkal kapcsolatban válaszolta azt, hogy meg kell néznie, van-e, majd kérdezte, melyiket nézze meg, utána pedig arra hivatkozott, hogy nem kapta meg a levelem, pedig láttam a levelezésünkben (az aktuális levél végén a listában). Telefonon egyszer sem beszélhettem vele, csak a férjével. Az utolsó levelemre egy hete választ sem kaptam, azt hiszem nem kell tovább magyarázni, miért a negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csikelszabokata (227) (Vevő)
Negatív
2013.06.09. 14:31:22
1753404347
Sajnos lassan egy hónap telt el azóta, hogy leütöttem a termékeket, de hol az egyikkel, hol a másikkal kapcsolatban válaszolta azt, hogy meg kell néznie, van-e, majd kérdezte, melyiket nézze meg, utána pedig arra hivatkozott, hogy nem kapta meg a levelem, pedig láttam a levelezésünkben (az aktuális levél végén a listában). Telefonon egyszer sem beszélhettem vele, csak a férjével. Az utolsó levelemre egy hete választ sem kaptam, azt hiszem nem kell tovább magyarázni, miért a negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csikelszabokata (227) (Vevő)
Negatív
2013.06.09. 14:30:54
1753404056
Sajnos lassan egy hónap telt el azóta, hogy leütöttem a termékeket, de hol az egyikkel, hol a másikkal kapcsolatban válaszolta azt, hogy meg kell néznie, van-e, majd kérdezte, melyiket nézze meg, utána pedig arra hivatkozott, hogy nem kapta meg a levelem, pedig láttam a levelezésünkben (az aktuális levél végén a listában). Telefonon egyszer sem beszélhettem vele, csak a férjével. Az utolsó levelemre egy hete választ sem kaptam, azt hiszem nem kell tovább magyarázni, miért a negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,sok +++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehézkes kommunikáció és lassú ügymenet miatt lemondva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves megbizhato nagyon szep es minőségi termeke van köszönjük pozitív +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Potyoro007 (510) (Vevő)
Pozitív
2013.06.08. 13:41:36
1758286502
Maximálisan megbízható eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,gyors szállítás,megfelelő áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bironeanita (75) (Vevő)
Pozitív
2013.06.07. 12:48:11
1742723690
minden rendben volt. köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,nagyon szépen köszönöm türelmedet,csak is ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Megbízható, kedves Eladó! Köszönöm! ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut 3 és fél hét után kaptam meg, többszöri telefonálás után. Egyáltalán nem azt kaptam, amit kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut 3 és fél hét után kaptam meg, többszöri megkeresés után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut többszöri telefonálás után 3 és fél hét után kaptam meg. Nem azt kaptam, amit kértem. A kérdésre választ sem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Siracusa8 (1017) (Vevő)
Pozitív
2013.06.05. 20:59:56
1750525367
Korrekt partner. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Siracusa8 (1017) (Vevő)
Pozitív
2013.06.05. 20:59:56
1750525421
Korrekt partner. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Siracusa8 (1017) (Vevő)
Pozitív
2013.06.05. 20:59:56
1750120529
Korrekt partner. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes termékek ! Köszönöm ! Szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok a termékkel, de fennakadások voltak a termék átvételében. A partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6841376.GoldenCsacska (65) (Vevő)
Pozitív
2013.06.05. 15:16:05
1755020399
Minden rendben, gyorsan ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt,ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden megoldódott,rendben zajlott!!!Gyors,megbízható,rugalmas,korrekt és kommunikatív eladó! Bátran merem ajánlani másoknak is!Meg vagyok elégedve a termékeivel :)Pozitív ++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Specgabesz (454) (Vevő)
Pozitív
2013.06.05. 09:20:06
1753602200
Minden rendben ment! Szép árut kaptam CSAK+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.asztalospeti (168) (Vevő)
Pozitív
2013.06.05. 08:56:26
1750158179
Minden oké, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam az árut. Igaz nem ezt rendeltem, de az eredeti elveszett a postán. Az eladó feladott egy másfélét. Az adás-vétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sikerült megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,csak a szín volt más.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható,segítőkész eladó!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.