543661.dagadtforma_v (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
60% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Lakhely: budapest
Regisztráció dátuma: 2008.02.05.
Utolsó belépés: 2010.03.28. 12:18
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Türelmesen vártam(több mint 1 hónapot) hogy jöjjön az áruér de nem jött és végül már az üzeneteimre sem válaszolt. Nem megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő ígérte hogy eljön az áruér de nem jött, több e-mailt is írtam de nem válaszolt.Se nem jelentkezett, se nem válaszolt, de még a terméket se vette át így 1 év várás után nincs kedvem tovább várni!!! Nem tudom miért olyan nehéz megírni egy levelet, hogy bocs nem kell és ennyi. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendbe volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható üzletfél,bátran ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!Peti
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható üzletfél,bátran ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!Peti
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
