robika31 (8) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nabilekkarbonshop (3204) (Eladó)
Pozitív
2013.11.17. 10:04:17
1826585708
Minden rendben volt,ha jól emlékszem.Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2983.Laronell (570) (Eladó)
Pozitív
2008.04.15. 17:36:43
59818830
Minden a megbeszéltek szerint. Megbízható partner. Mindenkinek szívesen ajánlom.Köszönöm szépen:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos üzleti partner. A lebonyolítás gyorsan és rendben zajlott. Köszönöm. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolatfelvétel és a személyes találkozó gyorsan ment, az árut rendben megkaptam. Nagyon jó véleményem van az eladóról, ajánlom a vele való üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész, rugalmas és gyors vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú eladása a vevő hibájából nem történt meg..A vevő még nagyon kezdő Vaterás. A meg beszélt találkozót E-mailen lemondta és nem kell neki az árú.A vevő viselkedése komolytalan és minősíthetetlen.Nem adok neki negatívott pedig meg érdemelné.NEM AJÁNLOM SENKINEKSEM HOGY ÜZLETETTELJEN VELE.,.,.,..
Másik fél: sajnálom hogy az adás vétel nem jött össze
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
