549361.lacirock14 (-5) 30.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Leveleimre néha válaszolt, azután hetekre eltünt. Többször nem szeretnék írni neki.2 hónapja lezárult a licit.Azóta sincs üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Néhányszor írt, azután eltünt.Telefonon nem elérhető, e-mail-re nem válaszol! A többit mer előttem nind leírták!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Telefonon nem elérhető, e-mail-re nem válaszol!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tdktvvatera (1209) (Eladó)
Negatív
2008.05.05. 09:56:54
60413627
Inkorrekt Vaterás! Leüti a terméket, de nem jelentkezik érte, a levelekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hardwerking (1116) (Eladó)
Negatív
2008.04.22. 14:41:49
61260831
mindent leírtak már előttem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.accent-eredeti (3911) (Eladó)
Negatív
2008.04.21. 20:14:52
60453241
Egyszer írt emailt, hogy majd jelentkezik telefonon...az aukció már majdnem egy hónapja lejárt....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív értékelést kaptam tőle, annak ellenére, hogy az üzlet nem jött létre. A gesztus önmagában szép, csak nem tudom mire vélni. Jutalékot pedig csak valós üzletelés után szeretnék fizetni.Egyszer e-mail-ben jelentkezett.A többi levelemre nem válaszolt. A megadott telefonszámon nem érhető el. Nem tudok tovább várni.Azért remélem, hogy nem történt baja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Előttem már mindent leírtak... Hááát... így jártam :(((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Licitált - holott tudta, hogy nincs pénze, ezt utólag közölte is. Ígérte, majd fizet, a megbeszélt határidőig nem jelentkezett, kerestem telefonon, e-mailban - hiába.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
319257.laszloadamhorvath (61) (Eladó)
Negatív
2008.04.05. 23:05:28
56048841
Nem fizetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindig csak igérget h majd utal,de semmi!!!most irtam neki ha nem utal akor negativot adok!!!erre csak az volt a válasza h "leszarom"!!!!!nem ajánlom senkinek!!!!!licitál,de a termék nem kell neki!!!!!!----------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kellet neki!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
előre minősített, majd többszöri megkeresésre sem jelentkezett, majd hitegetett, és ismét eltűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: előre értékelt miután többször is kerestem, nem válaszolt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
420114.mgabor22_v (77) (Eladó)
Semleges
2008.03.29. 22:21:33
57202481
Többször beszéltünk, hogy mikor találkozzunk. A vevő egyszer sem jött el, csak azért nem adok negatívot, mert magától felhívott mindíg. Nem tudok tovább várni hogy jöjjön. Így is vagy 3 hete húzódik ez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható, mint mindig!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
521471.TIstvan1 (95) (Eladó)
Pozitív
2008.03.18. 14:19:47
58708574
Megbízható, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BussinesMan81 (64) (Eladó)
Pozitív
2008.02.27. 18:23:38
53065171
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elöre megadta a pozitivot de nem fizetett, emailbe megirtam egy helyet ahol találkozhatunk volna,de semmi válasz. Utalni meg nem tud.Sajnálom hogy semlegest kell adnom további jó vaterázást! Baráti üdv
Másik fél: csókolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, rugalmas partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
