5576018.13tkrisztina (7) 70.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Schreinergyula (1359) (Eladó)
Pozitív
2014.01.06. 08:44:16
1789527431
Minden rendben ment,ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő elérhetetlen ... sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Foltosmacko (381) (Eladó)
Negatív
2013.09.23. 08:23:26
1793375252
A vásárló nem válaszol a leveleimre! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.s_ibolya (2394) (Eladó)
Negatív
2013.09.17. 11:37:17
1789620368
Az aukció szept. 2-án ért véget. Vevő még aznap jelentkezett, és még aznap válaszoltam is neki. Majd újra írtam 4-én, 8-án, 11-én, és 16-án. Válasz semmi. Telefonszámot nem adott meg. Az adás-vételt lezárom, a játékot újrahirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DaDo2007 (1044) (Eladó)
Pozitív
2013.09.17. 09:15:58
1793842979
Nagyon szimpatikus, kedves és korrekt partner. Minden a legnagyobb rendben zajlott, jó szívvel ajánlom mindenkinek! :) ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszimama76 (597) (Eladó)
Negatív
2013.09.16. 11:25:24
1790431502
09.04-én zárult le az aukció. A vevő az aukció után írt mikor tudja átvenni a terméket, azóta 4 levél lett neki elküldve, s EGYSZER SEM válaszolt. Telefonszám nincs megadva, így lehetetlen elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.feketeluca (2249) (Eladó)
Pozitív
2013.09.05. 18:15:38
1792413848
Kedves, gyors, pontos, korrekt Partner. Nagyon szépen köszönöm a vásárlást. Tündéri, okos, udvarias "kispasit" puszilom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt Vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaguldo01 (888) (Eladó)
Pozitív
2013.08.22. 17:20:33
1781644967
minden rendben ment köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os licite három hete volt. 13tkrisztina Vásárlóra 2x szer vártam, de nem érkezett meg, pedig vidékről utaztam fel. Utólag azt írta betegek a gyerekek. Másodszor már nem is indokolt. Két szép kis gyerek pólót adtam volna ingyen. Mint látom eddigi vaterás életében csak 1 Ft-os vásárlások vannak. Udvarias hangú érdeklődéseimre, kioktató, durva, kötözködő válaszokat kaptam. Postára nem költ! Még telefonszáma sincs megadva a vaterán! Anonim regisztrált! ÓVAKODJ TŐLE
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.newpistolpete (138) (Eladó)
Pozitív
2013.08.18. 09:20:24
1781570465
korrekt vevo
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Julcsa007 (970) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 21:04:03
1754183675
Megbízható, pontos, kedves vevő, mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a váráslást! Minden rendben volt, véleményem csakis ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konstantina29 (338) (Eladó)
Pozitív
2013.04.27. 14:32:02
1728559994
Kedves vevő mindenkinek szívből ajánlom csak is ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VicaCuccok (1893) (Eladó)
Pozitív
2013.04.26. 21:03:11
1731458855
Minden rendben volt.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borosskati (677) (Eladó)
Pozitív
2013.04.24. 16:15:12
1734904235
minden rendben ment. gyors pontos kommunikativ partner. max+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borosskati (677) (Eladó)
Pozitív
2013.04.24. 16:15:01
1735608215
minden rendben ment. gyors pontos kommunikativ partner. max+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
