gyorgyike3 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Írtam neki, hogy hogyan szeretné átvenni a terméket, visszaírta hogy postai úton, visszaírtam neki az átutalási információkat. Azóta nem jelentkezett, többször is írtam neki, többször telefonon is hívtam, nem lehet elérni, a pénzt nem utalta, majdnem 2,5 hónap telt el!!! Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Írtam neki, hogy hogyan szeretné átvenni a terméket, visszaírta hogy postai úton, visszaírtam neki az átutalási információkat. Azóta nem jelentkezett, többször is írtam neki, többször telefonon is hívtam, nem lehet elérni, a pénzt nem utalta, majdnem 2,5 hónap telt el!!! Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves,pontos,gyors partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,kedves, megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
